Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismeritek? Egy kína vagy jaán...

Ismeritek? Egy kína vagy jaán nem tom csaj beleszeret egy katonába akit ápol és zongorázik neki. Aztán terhes lesz tőle és a törvények de nem jönnek össze. Majd évek múltán ebből a szerelemből született leány megígéri az anyjának megkeresi az apját,

Figyelt kérdés
Egy kína vagy jaán nem tom csaj beleszeret egy katonába akit ápol és zongorázik neki. Aztán terhes lesz tőle és a törvények de nem jönnek össze. Majd évek múltán ebből a szerelemből született leány megígéri az anyjának megkeresi az apját,
2012. nov. 25. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:

kínaI,jaPán(ha népnév,ha ország,akkor nagybetű).

Majd ha megtanultad a térképet,és azt,hogy a kínai és a japán még távolról sem ugyanaz,illetve megtanulsz helyesen írni,akkor tedd fel újra ezt a kérdést.

Köszi.

2012. nov. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hasonló a témája a Pillangókisasszonynak és a Miss Saigonnak, de azt hiszem ezekből nem csináltak filmet.
2012. nov. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

Ez nem nyelvtan óra, de azért örülök , hogy kiélhetted magadat valahol. Mivel a rendszer kb 15 perc szórakozás után engedte elküldeni. már tiszta ideg voltam és legalább 10-szer írtam át. Ezért olyan amilyen. Ja!! És tudom, hogy a kinai és japán nem ugyan az. De jó hogy írtál, ilyenekre is szükség van. 2. választ köszönöm.

2012. nov. 26. 15:05
 4/8 A kérdező kommentje:
És majd elfelejtettem: Ha már ilyen okos vagy, a levelet megszólítással kellett volna kezdened!
2012. nov. 26. 15:08
 5/8 anonim ***** válasza:

Talán (kb 10 éve) én is láttam ezt a filmet..

Nem ez volt az a film ahol a lány apja nagy gyógyító, de a titkos gyógyszerreceptjeit nem osztja meg a lányával, mert makacs és csak egy fiúval lenne hajlandó megosztani? Ennek asszem "Fűszer" a címe.


(Én is csak apróságokra emlékszem, ha jól tudom ez egy kétrészes dráma. A nő is meghal és a lány amikor megtalálja az apját az már elég ősz és hozzáment egy amerikai nőhöz, aztán piszkálják egy étteremben amiatt mert ázsiai "hozzanak már neki evőpálcikát, nem képes rendesen villával enni". Aztán meg annak az amerikai nőnek a fiával összejön a lány. Bocsi ha rossz filmről beszélek itt)

2012. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igen, Igen , erre gondolok, de sajnos a " Fűszer" cím nem jó.
2012. nov. 27. 06:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok, találtam valami hasonlót:

Színes fátyol

(The Painted Veil)

Nem hiszem, hogy ez az de hátha. És itt egy lista, lehet keresgélni:

[link]

2012. nov. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Széttört szívek háza /2005/
2020. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!