Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Enyhén molett,175 cm-es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhén molett,175 cm-es csajnak jól áll a miniszoknya? Nem olyan mini, hogy a fenekem kilátszik, hanem olyan félcomb méret. Kép linkelve!

Figyelt kérdés

Kate Winslet képét linkelem, ami hasonlít az alakomhoz, valamint további probléma a 175 cm-es magasság. Ilyen magas nőnek jól áll még szoknya? Nem tudom, mi a mostani trend, kérlek titeket, kommentbe lány vagy fiú és életkor!

[link]



2014. jan. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Jól áll, szúrnálak!!
2014. jan. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ezt csak akkor lehetne megmondani, ha fotóbolt mentes képet töltenél fel MAGADRÓL, nem egy sztárról, akiről amúgy is többnyire agyonretusált képek keringenek csak

löttyedt, narancsbőrös lábon még akkor sem mutat jól a miniszoknya, ha amúgy karcsú lányról beszélünk, molettre ez hatványozottan igaz

2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
jól áll,ha nem szőrös a lábad!
2014. jan. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ő egyáltanál nem molett.
2014. jan. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én kicsit elálló, laza szoknyákat hordok, a feszes az a vastagabb combom miatt felcsúszik, és kiemeli a vastagságot. ez az elállós viszont nagyon jól áll. :) bár én annyira nem vagyok molett(170/66 kb- de nem szokták elhinni, hogy ilyen sok), de alul sajna azért elég vaskos vagyok...
2014. jan. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez nem csak a magasságodtól meg a testsúlyodtól függ. Ha ronda a lábad akkor pl lehetsz akármilyen deszka, akkor is sz...ul fog állni egy szoknya. Magadról kéne inkább képet feltenni szoknyában h megmondhassuk h mi van.

Én pl 153 cm vagyok és olyan 49 kiló és azt mondják h jól álla a szoknya mert szép vádlim van. Viszont én sem feszülős szoknyákat hordok.

2014. jan. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Off: A képen lévő hölgy a molettség közelében sincs!

El sem tudom képzelni, hogy mit jelenthet számodra a vékony testalkat, ha ezt már molettnek nevezed.


Amúgy szerintem teltebb combokon sokkal szebben mutat a szoknya, szóval bátran vedd fel! :)


Ő is nagyon csini benne: [link]

2014. jan. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!