Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent egy pasinál?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent egy pasinál?

Figyelt kérdés

Van egy jó ismerősöm, akin mostmár nem tudok eligazodni, és kezd ezzel idegesíteni.

Szóban sokat flörtöl velem és bókol, viszont az érintkezést kerüli. Pl ha összeérne a kezünk, ő elveszi onnan a kezét.

Akkor most mi van? Akar valamit vagy nem? Ha olyan nagy szája van, akkor miért kerüli a testi kontaktust?


Nekem mindegy hogy ez mit jelent a részéről, ha kar valamit jó, ha nem, nekem az is mindegy. Csak mostmár kezd zavarni ez a viselkedés, és érdekelne, hogy mi lehet a háttérben.


Köszönöm az értelmes válaszokat.


2014. jan. 10. 13:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azt jelenti hogy szűz :D

magamból kiindulva mert én is így elhúztam a kezem amikor még az voltam :)

2014. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

"Nekem mindegy hogy ez mit jelent a részéről, "

Ez a baja.Nem lát normális visszaigazolást.

2014. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mással is ilyen? Mert sok férfi van, aki szeret bókolni, udvarolni, de nem azért, mert akar tőled valamit, hanem csak ilyen a stílusa.
2014. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mondd neki meg ilyenkor, nyugi nem vagyok leprás :P :D
2014. jan. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

-Nem szüz, ez tuti.

-Ha normális visszaigazolást szeretne, akkor azt gondolom éppen hogy nem húzná el a kezét.

-Ha szeret flörtölni, viszont nem akar semmit, abban neki mi jó van? A pasik vagy akarnak valamit, vagy nem. Ha akar akkor próbálkozik, ha meg nem, akkor nem tesz még kétes megjegyzéseket sem. Vagy rosszul gondolom?

2014. jan. 10. 13:25
 6/13 anonim ***** válasza:
Buta vagy kérdező :S
2014. jan. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
6os. Miért gondolod ezt?
2014. jan. 10. 13:29
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Rosszul gondolod :)

Van akinek tényleg ilyen a stílusa és ezt nem is flörtnek gondolja.

Nekem is vannak ilyen férfi ismerőseim, mosolygok a megjegyzéseiken, és ennyi.

2014. jan. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezt a sok ellentmondást...


Ha neked mindegy, akkor ne foglalkozz vele. De úgy látom mégse mindegy.


Ha a pasi szeret flörtölni, akkor miért gondolod, hogy csak két állapot van a férfiaknál? Olyan nem lehet, hogy szeret flörtölni és pont?

2014. jan. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Mit tudom én, nem vagyok pasi. Eddig aki nekem flörtölt, az akart is valamit. És egyébként is magamból indulok ki. Ha engem valaki nem érdekel, nem akarok tőle semmit, azzal nem is bájolgok, max barátként kezelem. Nálam nincs köztes állapot.
2014. jan. 10. 13:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!