Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne érezzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne érezzem magam egy értéktelen senkinek?

Figyelt kérdés
Egy hete kb,nagyon megbántott a legjobb barátom.Olyat írt,hogy ha előbb lát,akkor sosem lettünk volna még barátok sem!Nekem ez akkor teljesen le törte az önbizalmam.Azóta se tudtam feldolgozni,egy értéktelen kis senkinek érzem magam azóta.Nem bírtam ki,hogy az arcába vágjam,hogy ez akkor mennyire fájt.Erre hogy sajnálja,csak őszinte volt.Én meg azóta full nem találom a helyem,ideges vagyok,és legszívesebben elásnám magam.Nem alszom azóta,alig eszem,és mindenkit megbántok magam körül.Holott nem akarok bántani senkit.
2014. jan. 10. 14:56
 1/2 Költőnő? ***** válasza:

minek az embernek ellenség, mikor ilyen "barátai" vannak.

szép dolog az őszinteség egy barátságban, és megint más, ha paraszt tahó vki

2014. jan. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
en is voltam hogy igy ereztem,de rajottem minnel tobbet forog rajta az agyad annal rosszabb az elet megy tovabb is ne egy ember alapjan iteld el magad
2014. jan. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!