Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek? Miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinatommo kérdése:

Szerintetek mit tegyek? Miért ilyen? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az a probléma hogy nekem bemutatott a barátnőm egy fiút (akit most xy-nak fogok hívni), akibe egy idő után beleszerettem. Elkísért december 13. gólyabálra. A barátnőm legjobb barátja és azt mondta, hogy aznap este megkérdezi tőlem, hogy járnék-e vele. Ezt nem tette meg sőt semmi sem volt. Következő héten pedig már lett egy 1 évvel idősebb bartánője. Ezen nagyon kiakadtam és ráírtam egy másik srácra (az vl-nek írom lényeges!!), akinek csak ARRA kellenék és én akkor ebbe belementem. Miután volt egy veszekedésünk xynal kibékültünk és szent este fészen beszélgetünk és hajnali háromig olyanokat írogatunk, hogy ha lefeküdnénk mit csinálna velem. Egyik kérdésem, hogy ezt most mire véljem? Akkor már meg volt a barátnője.


A másik, hogy én elkotyogtam, hogy éppen milyen fiúval kavarok és, hogy neki csak ARRA kellek ezt amikor elmondta neki nagyon felhúzta és azt mondta ha megmerem tenni akkor nem beszél többet velem. Szóval semi se lett. Ezt féltékenységből mondta vagy csak barátilag véd?


A harmadik kérdésem hogy mutatok neki fiúkat vagy megtudja hogy éppen alakulóan vmi egyből eszólja azt a fiút. Ezt mért csinálja??

Köszönöm előre is a válaszokat nagyon sokat segítenétek


L/15

xyF/16

vl/18


Nagyon kell a tanács



2014. jan. 10. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Mert nem a sajat korosztalyoddal foglalkozol bitch?
2014. jan. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Téged babám mindenki csak kihasznál, mindenkinek csak egy numerára kellesz. És a legrosszabb, hogy te se tartod ennél többre magad.
2014. jan. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen de egy értelmes választ vártam. És az első fiú még mindig véd és törödik velem de amikor véletlenül kettesben vagyunk azt érzem hogy még mindig van vmi.
2014. jan. 11. 14:45
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló

Csak néha van olyan érzésem. Mért látja bennem mindenki azt hogy én ARRA vágyom?? nem öltözködöm kihívóan sztem

2014. jan. 11. 14:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!