Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi üthetett ebbe a lányba?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett ebbe a lányba? Hazudott volna nekem?

Figyelt kérdés
Elég sokáig leveleztünk egy lánnyal (kb. 3 hónap), volt képcsere, én elmondtam, hogy tetszik nekem, és szeretnék vele találkozni. Ő teljesen önbizalomhiányos lány, mondta, hogy neki nem kell senki, sem én, sem más, meg hogy nem is való ő senkihez stb. Én rengeteg mindent megpróbáltam, igyekeztem neki bebizonyítani, hogy értékes, hogy én másmilyennek látom őt, mint ő saját magát, igyekeztem őt megismerni, és akaratom ellenére is elkezdtem vonzódni hozzá. Ő tudott is az érzéseimről, próbáltam megkérni, hogy legalább egyszer találkozhassunk, mert addig úgyse ismerjük meg egymást igazán. Oda lyukadtunk ki, hogy mivel úgyse most lenne ez az alkalom (és nem is akartam siettetni, hogy pl. az akkor aktuális hétvégén, vagy 2 hét múlva stb.), beszélgessünk addig, aztán meglátjuk. Semmi nem utalt arra, hogy baj lenne, utoljára szilveszter előtt írt, hogy meghívták egy buliba, meg mindenféléről beszéltünk. Aztán majdnem két hétig SEMMI, én ráírtam, hogy akkor most mi van, baja történt-e. Az volt a válasz, hogy már írni akart, de nem akar többé velem beszélni, meg hogy neki úgyse kell pasi. Viszont azt is írta, hogy neki rossz lenne, ha egy találkozás során nagyon megkedvelne, én meg utána összejönnék valaki mással. Úgy érzem, ha abszolút közömbös lennék a számára, akkor nem agyalna azon, hogy milyen érzés lenne ez neki, de egyébként sem tennék olyat, hogy ha tudnám, hogy valaki kezd kötődni hozzám, akkor átverjem. Nem értem, hogy most akkor ennyire nem bízik bennem, vagy nem mondja el, hogy közben összeismerkedett valami sráccal, vagy fél egy újabb lelki sérüléstől, vagy mi van. Nagyon letaglózott a hír, főképp pedig az, hogy rendkívül rideg üzenetet kaptam tőle, és nem erre számítottam. Mit tehetnék, hogy merjen nyitni? Vagy már abszolút nem lenne érdemes? Én úgy érzem, nem vagyok teljesen semleges a számára, de fél nagyon, ő is sokszor leírta, hogy nem hozzám való stb., én viszont tudnám őt szeretni, és egy esetleges találkozó során is mindent megtennék, hogy legalább megpróbáljam begyógyítani a lelki sebeit. Nagyon fáj a szívem, ritkán ér ekkora fájdalom. Mit tegyek? Bocs, hogy hosszú a mondókám, de szerettem volna felvázolni a helyzetet, és örülnék, ha valaki tudna valami értelmeset mondani.

2014. jan. 10. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
TLDR
2014. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen hazudott.És akkor mi van?
2014. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Ez miaz?
2014. jan. 10. 20:26
 4/8 Amélia:) ***** válasza:

Barátkozni sem akar? Akkor még lenne rá esély, hogy jobban megismeritek egymást, és meggondolja magát.

Ha minden kapcsolatot megszakít, akkor... esélytelen. :/

2014. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2: Miért, szerinted etikus dolog hazudni? Dugjam a homokba a fejem?
2014. jan. 10. 20:28
 6/8 A kérdező kommentje:
#4: Sajnos azt írta, hogy nem akar velem beszélni. Nagyon padlón vagyok, ezt meg is írtam neki, és a legszomorúbb az, hogy semmi nem utalt arra, hogy így fog dönteni, tényleg váratlanul ért. :(
2014. jan. 10. 20:35
 7/8 Amélia:) ***** válasza:
Figyelj, szerintem akkor próbáld meg elfelejteni...:/ Most jöhetek itt sok közhellyel, hogy majd az idő megoldja, jön más, elfelejted... De semmi értelme utána futni, ha reménytelen. :/
2014. jan. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem értem, mi lehet, hogy egyik "pillanatról" a másikra így alakult. Valahogy azt érzem, nem meri vállalni az érzéseit, mert fél, és hát szerintem én is bele tudnék szeretni, ha találkoznánk. Szóval nekem is nagyon nehéz. :(
2014. jan. 10. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!