Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk miért nem szeretitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk miért nem szeretitek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fiúk ti miért nem szeretitek ha a lányok azt mondják rátok hogy cukik vagytok? Jó gondolom most jön a ,,Barát zóna,,.... Én ha egy fiúra azt mondom hogy cuki vagy hogy ari akkor az már sokkal több mint barát zóna. Persze a kb 3 éveseknél nem így van.
2014. jan. 10. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Mert a kisbabák, kisállatok cukik, nem a férfiak.
2014. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Mert a cuki fiúk azok, akikkel a lányok nem szexelnek.
2014. jan. 10. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én az aranyost is nehezen viselem. (Bár nem is mondják túl gyakran :D )
2014. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Egy fiú ne legyen cuki meg ari legyen macsó
2014. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Cuki? A kisbaba, kisállat, kis…akármi az cuki. Egy férfi nem cuki! Még egy tini fiú sem cuki!!!
2014. jan. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

A FIÚK NEM CUKIK!


/L

2014. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Hat nekem bejon egy fiu es cukinak tartom. Nem barat zonara ertem mert tok helyes meg ari meg *-* most egy fulig szerelmes lany nem tudom mit tudna mondani
2014. jan. 10. 20:53
 8/19 anonim ***** válasza:

Kárloszka is nagyon cuki volt.


De én ezt nem szeretem, főleg ismerkedős korszakban igaz te leglaább 10 évvel fiatalabb lehetsz nálam.

2014. jan. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
azért mert én csak azt szeretem ha überkirály fasza-csávónak szólítanak
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mert a cuki/aranyos fiúkkal általában csak haverkodnak, nevetgélnek, talán simogatják egymást, csókolóznak esetleg amíg a macsók rommá kefélik őket a 3. nap.
2014. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!