Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk/Férfiak inkább szeretitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak inkább szeretitek a szűz lányokat vagy azt aki már nem az?

Figyelt kérdés
És lécci indokoljatok!
2014. jan. 4. 21:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
mindegy
2014. jan. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Én szűzeket jobban kedvelem. Ártatlanabbak és jobb a tudat hogy nem ment át rajtuk egy tucat csávó.
2014. jan. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
Mindenképp szűz. Utálok más után átvenni csajt. Undorító. Barátnőm szűz volt, 1 éve és mindjárt 9 hónapja lesz, hogy együtt vagyunk.
2014. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
2 miből gondolod, hogy utánad vagy amikor együtt vagytok nem mennek végig rajta? Te nem bízol a partneredben ezekszerint. Egy nem szűz lehet hűséges lenne.
2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
A szűz lányok lassan lenyomják a "lehetek-e terhes" kérdéseket.
2014. jan. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem a szüzeket, mert szerintem a jó szex mocskos és állatias. Nincs türelmem tanítgatni őket és ápolgatni a kis lelküket.
2014. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szuz
2014. jan. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Abból gondolom, hogy aki bevallja hogy 10-20an már megrakták, azt tényleg megrakták legalább ennyien, aki meg szűz, azt még nem. Aztán hogy a szűzesség elvesztése után mihez fog a lány az más kérdés. De akin nem ment át egy tucat csávó az tisztább és kész.
2014. jan. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Inkább legyen tapasztalt és tudja mi kell nekem..
2014. jan. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Szóval te utána szakítanál vele, mert az hogy kivel csal meg téged azt te nem látod és már nem szűz mivel elvetted azt. A szüzesség csak addig az míg elvették!!

Nem tudhatod előre mikor dug félre! Utólag rájöhetsz, ha egyáltalán rájösz. Azt hiszed a legártatlanabb lány se dughat félre? Nagyon naív vagy! Te nem is lennél szerelmes csak a szűz pina vonz. Undorodsz dolgoktól mintha undorító lenne. Ha megdugod elveszed feleségül? Hm? Nem teszed undorítóvá másnak? Hm? Kész mi? B#zi s#ggfej.

2014. jan. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!