Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Onbizalom hiany. Segitetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Onbizalom hiany. Segitetek?

Figyelt kérdés
Nem is igazan ide tartozik de mashova se... Szoval van ket fiu haverom vagy baratom nem tudom es pont ez a baj... En ugy tekintek rajuk mint a legjobb barataimra (mellettuk van egy legjobb baratnom azert o kozelebb all hozzam) de mind gondolhatnak ok? Honnan tudjam h ok is jo baratnak gondolnak? Szoktak piszkalni meg nevet beszelgetni szoktunk de van ket csaj akit le akarnak koppintani csak hogy "nem akarjak oket megbantani" (ket nagy seggu nagy mellu nyalas lany) honnan tudjam h en nem ide tartozom a szemukben??? 13/l
2014. jan. 11. 00:17
 1/10 Noydra ***** válasza:
0%
Elolvasni is fájt.:D
2014. jan. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Ó, jaj...
2014. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ilyen korban nincs őszinte barátság, pláne nem fiú, és lány között. Minden lány csak "csaj" nekik. Viselkedj barátként, ne legyél félreérthető, és akkor barátnak tekintenek, ameddig annak akarnak tekinteni.
2014. jan. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem :) kedves elso mert is fajt???
2014. jan. 11. 00:36
 5/10 A kérdező kommentje:
Es a masodik kommentelo ?? Ennyire szornyu ha ilyen korban mas nemu egyedekkel is baratkozik az ember? :D
2014. jan. 11. 00:38
 6/10 Noydra ***** válasza:

Ja, csak a szöveget nehéz értelmezni :D

Amúgy nem, nem baj, amíg csak barátkozol.

Többivel 1-2 évet saját érdekedben várj :)

2014. jan. 11. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Se ékezet, se veszső, se mondat vége...

Rövidesen kiderül. Ha lekoppintanak, akko oda tartoztál.

Nekünk/nekem honnan kellene tudnom, hogy mit gondolnak? Te találkozol velük naponta, legyen már annyi emberismereted, hogy észreveszed, ha rühellik az arcod.

Második

2014. jan. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszod kepzeld epp az a bajom h egyszeruen nem erzem!!!!!!!! De mind 1 ne haragudjatok telefonrol vagyok de aki keri le irom neki megegyszer ekezettel es vesszovel
2014. jan. 11. 00:49
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor tedd a kérdést parkolópályára. Tényleg ki fog derülni magától is, előbb, vagy utóbb.

Második.

2014. jan. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben megertettem nem kell nezni a kerdesem ha nem tetszik...
2014. jan. 11. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!