Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Segitetek? Légysziii vaalaaki!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segitetek? Légysziii vaalaaki!

Figyelt kérdés
kéne pár jó idézet: amiről szólnia kell: volt egy fiú akinek nagyon tetszettem,közeledett is hozzám..engem nem érdekelt..lett barátnője... akkor jöttem rá h kit is vesztettem...szeretem..visszaakarom szerezni... és tudom hogy még énis kellenék neki..
2012. jan. 20. 15:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Én most kereshetnék idézetet, de inkább elmondom, hogy egy fiú nem fog érteni belőle. Nekem elhiheted. Másrészt felesleges belerondítanod más kapcsolatába.
2012. jan. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 pqpqpq ***** válasza:
82%

hogy te milyen hulye voltal :)

es az is maradtal :)

2012. jan. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
az a baj,h mindig csak ilyenkor jöttök rá!-.-...lehet nekem is hagynom kéne ezt a lányt akinek folyamatosan udvarolok,és keresnem egy másikat..mindjárt fontosabb lennék neki
2012. jan. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
71%
úgy látom nem véletlenül lépett le a pasid, te hülye vagy...
2012. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

"pqpqpq"


Leírtad a lényeget.:D

2012. jan. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem kell lehülyézni ha nem is ismersz,jogod nincs bírálni a viselkedésem vagy az életem.. elb*sztam.tudom. ..:@
2012. jan. 20. 15:58
 7/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 pqpqpq ***** válasza:
81%

15:55 köszi


kedves kerdezo te feltettel egy kerdest en meg a kerdes alapjan ezt szurtem le. nem kell ezert megsertodni mert en sem sertodtem meg hogy letezel vagyis azon hogy olyan csaj is van aki kepes lenne egy kapcsolatot tacsra vagni mert elotte elbaszta a neki megadott alkalmat.

2012. jan. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
2012. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

a pasikat se kell félteni..nem voltunk együtt de eléggé megszerettük egymást... a "fiú" azért jött össze a csajjal hogy legyen valakilye...nem szerelemből..

2hónapja azt mondta h összejönne velem és kidobná a bnőjét..csak az a baj vele h ezt nem nekem mondtaa.. hanem barátjának.

szal nem kell itt pattogni..majd ha átéled ezt a szar érzést akkor. addig ne!

2012. jan. 20. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!