Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudom, hogy sokadik ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy sokadik ilyen kérdés, de lányok, nektek mi tetszik ezekben a hulladékokban?

Figyelt kérdés
Értem itt a minden képen vagy fullcapben vagy "égnek álló" hajjal vicsorító swageken...Ma ask-on néztem egy ilyen képződmény kérdéseit..teljesen megdöbbentem...egyszerűen elképesztő,hogy a 14-16 éves r*bancok ilyeneket írkálnak ilyen alakoknak, hogy egy ilyen fiú(mert ez fiú ugye?) az álmuk,csorgatják a nyálukat, puszikat küldenek a hasára,helyeskézik, meg álompasi...Szerintem ez undorító,hogy egy lány képes ilyeneket írni, és eddig süllyedni. Mi vezet titeket erre? Azon lányok válaszát várom,akiknek az ilyenek jönnek be !

2014. jan. 11. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha tuddo, hogy sokadik mi a francnak teszed fel? Amúgymeg normális csajokkal kellene ismerkedni és akkor nem ezt tapasztalnád, de ezt mondjuk mondhatom egy olyannak, aki alapól is nehéz felfogású...
2014. jan. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Mert hátha találok olyan lányt, aki ezt megmagyarázza, mert ugyebár épp elegen vannak...Nem vagyok nehéz felfogású, normális lányokkal ismerkedem, jelenleg is egy nagyon édes szimpatikus lánnyal ismerkedem, aki egyáltalán nem ilyen , mint amilyenről fent írtam....Csak egyszerűen elszomorító,hogy idáig süllyedtünk....
2014. jan. 11. 12:22
 3/16 Zakathol ***** válasza:
Miért nem ask-on kérdezed meg ezeket a lányokat?
2014. jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
az meg a másik. Amúgy nem mi süllyedtünk, csak esetleg a kiskö.csögöket kérdezd meg erről, miért van szükségük ilyen majom kinézetre.
2014. jan. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány, de baromi egyszerű a válasz! Mindenkinek más az ízlése. Ízlésről pedig nem vitázunk, mert fölösleges és értelmetlen. Szóval az vezeti a lányokat ezekre a buznyákokra, hogy tetszenek nekik. Gondolj bele, régen hogyan öltözködtek az emberek, milyen frizurát hordtak, hogyan néztek ki. Én szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy az akkori "új divat" alkotóit, akik eltértek a nagyátlagtól, azt ugyan úgy lenézték mint manapság ezeket a búzákat. Volt egy időszak amikor a férfiak is teljesen kétségbe vonható öltözékekben jelentek meg például koncerteken, hosszú hajjal, visítoztak. Azon kívül persze lehet, hogy jó zenét nyomattak, dehát azért mégiscsak érdekes. Mint tudjuk a történelem ismétli magát és lehet, hogy csak újból egy olyan korszakot élünk meg, amikor sok a nyálgép és a selyemfiú. Nyugi, nekem is hányingerem van tőle, hogy némelyik úgy néz ki mint akinek mókus ült a fejére és selfieket nyom baromi jó csajok társaságában. :O
2014. jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom te miért ilyen srácokat nézel? Azt se tudom igazán mi az az ask, nem hogy ott olvasgassak, meg milyen swagen? Az a baj, hogy neked ezek az OSTOBA kislányok kellenek, velük foglalkozol, nem hogy másra figyelnél. Ez a baj az emberekkel, rinyálnak buta, IQ 80-as csajok/pasik miatt, nem hogy azokat figyelnék, akik nem ilyenek!...


Mi vezeti őket erre? Elismerésre, figyelemre, társas kapcsolatokra várnak, és ilyen módon akarják elérni céljukat, mert máshogy képtelenek, mivel ostobák. Azt vélik, ez a menő, számukra a buta de külsőre cuki srácok a vonzók. Miért is lenne más, mikor ők sem intelligensebbek? -.- Ja, és kiskoruktól fogva nem voltak olyan közegben ami kellő értelmet sugározott volna feléjük ahhoz, hogy törekedjenek a szellemi, lelki fejlődésre.

2014. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
A kislányoknak fiú kell, egy nőnek meg férfi :D Engem egyáltalán nem hatnak meg ezek az élettelen emberi lények a divatb*zis fejükkel :D
2014. jan. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

6-os részben igazad van. De leírtam az előbb,hogy nekem nem az ilyen lányok kellenek. Van egy alakulóban lévő kapcsolatom egy 1000X jobb lánnyal :)

Előzőeknek: Én se szoktam ilyen oldalakon kérdezgetni,szóval én nem fogok ott senkit faggatni, ezt az adatlapot se tudom hol találtam, csak valahova kattintottam...Csak tudjátok vannak normális srácok, mint én, és lehet,hogy 1-2 ilyen srácnak pont egy ilyen lány lenne az álma...csakhát a lány ezeknek a lányoknak torzult az értékrendjük.

2014. jan. 11. 12:41
 9/16 A kérdező kommentje:
csakhát ezeknek a lányoknak.....*bocsi elírtam
2014. jan. 11. 12:42
 10/16 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lenne a srácok álma? De hogy is az álma, ha ezek a lányok elvileg borzalmasok? Ja, vagy csak jól néznek ki, és valahogy nem tartozik hozzá a dologhoz az, hogy különben hót sötétek? De azért ők az álomnő... :D Szerintem meg a srác baja, ha neki ilyen lány kell... Ne hogy már a lány legyen a hibás, hogy nem lett épp pont olyan, ami a srácnak kellene.... Akkor keressen mást.
2014. jan. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!