Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbántott egy lány, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbántott egy lány, most semmilyen nő nem tetszik. Ez normális?

Figyelt kérdés

Elég sok mindent, sokáig megtettem egy nőért, de nem kellettem neki. 1 hónapja történt, most azt vettem észre, hogy semmilyen nő nem tetszik! Régebben a társkeresőkön minden oldalon volt egy egy. Most meg alig találok, hirtelen minden nő "csúnya" lett.

Ez miért van? Normális?


2014. jan. 11. 02:40
 1/7 anonim ***** válasza:
ez a csaj is a társkeresőről van?
2014. jan. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

normális.

én ugyan nem tartom őket csúnyának, de biztos nem vágyom jó ideig kapcsolatra...

2014. jan. 11. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Így van, ha az embert csalódás éri ilyen téren, akkor egy darabig életbe lép a "védekező mechanizmus".
2014. jan. 11. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Kifogtál egy gerinctelen férget sajnos...

Receptem a következő, állj rajta valamilyen formában bosszút, de csak enyhébb formában, hogy a lelkivilágod helyrezökkenjen.

És utána ne ezt a riherongyot sajnáld meg, hanem használd ki arra, hogy vannak még értékes, normális nők a világban(bár egyre kevesebb :( )

2014. jan. 11. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igazából rengeteg értékes nő van még, de azok nem kellenek nektek, mert túl duci, túl sovány, túl extrém, túl visszafogott, túl harsány és még sorolhatnám...
2014. jan. 11. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem társkeresőről van.

Igazából vele is kiszúrtak sokszor... nem tudom, hogy csak én nem kellek neki, vagy senki sem (mindig azt mondja, hogy jó most igy, a karrierjére koncentrál, meg hogy költözzön stb).

2014. jan. 11. 11:45
 7/7 A kérdező kommentje:
+ persze enyhén könnyezni azt tudott... ez nálam nem védekező mechanizmus, szimplán nem tetszik senki, sem az utcán, sem ott...
2014. jan. 11. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!