Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha többet érez a srác barátágn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha többet érez a srác barátágnál, de tudja, hogy egyáltalán nem illünk össze, akkor nem fogunk összejönni?

Figyelt kérdés

Eddig barátok voltunk, de a vonzalom mindig is meg volt köztünk. Mostanában közelebb kerültünk egymáshoz, én kezdek beleszeretni. Ő is többet érez irántam, és a szikra is érezhető kettőnk között (ezt mondta is). DE mindketten tudjuk, h teljesen különbözőek vagyunk, mások a céljaink, terveink. Ő azt tervezi a közeljövőben,h egy hajón fog dolgozni pár évig,h megszedje magát,aztán lehet külföldre is költözik... Én nem bírnám a hajón,és külföldre sem szívesen mennék ki dolgozni. Teljesen más terveim vannak. Ő egy szabadszellemű srác,aki imádja a kalandokat és a bulikat. Én visszafogottabb vagyok,nem tudnék vele eljárkálni nagy bulikba,és tényleg teljesen ellentétek vagyunk... Azt mondta,vágyik már egy barátnőre,de nem nagyon fér bele az életébe. (Ezt csak úgy mondta,nem rám célzott.) Akkor szerintetek maradunk csak barátok? Vagy lehet köztünk kapcsolat??

21/N


2014. jan. 11. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy barátok maradtok, lehet még kavargattok ezerrel, aztán majd lepattint és megy az útjára! Ez kell neked? Ha elfogadod, csináld. Ha nem, ne menj bele.
2014. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát amiket leírtál, abból az egyetlen pozitív dolog hogy kedvelitek egymást, az összes többi ellene szól, mi értelme nekikezdeni ha semmiképp nem lehet jó vége
2014. jan. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

alapvetően lek*rna párszor azt annyi... nem tudom szerintem mindig avagy sohase jó a nőknek ha csak szimplán lek*rják te döntésed.... én ha nő lennék nincs közös jövő és 1-2 hétig vagy hónapig legyen valami semmi értelme... távkapcsolat lenne részedről ő meg k*rogatni mindenfelé... bocsánat ezekért az igaz szavakért az én férfi "társaim" azaz a férfiak ilyenek fűvel-fával akkor is a házas vagy van pénze akkor meg utóbbi dologért...


sajnálom én csak az életre akarlak felkészíteni.. egy INTJ racionális nem idealista ás án más vagyok mint az átlag tudom hihetetlen mert GYK-n mindenki más, de én INTJ vagyok az a kevés 1% és nőben az a fél százalék nem túl biztató számomra.


ja és a legjobbakat ha elfogadod ameddig itthon van a barátság extrákkal és hazajön lesz barátod majd tudnod kell visszautasítani őt. hiába így-úgy-amúgy jóba vagyok most nem szexuális értelemben


bocsi a kisbetűkért meg vesszőkért pontokért gyorsan gépelek


szia 22/F

2014. jan. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ás án* és én
2014. jan. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!