Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik haverom dadog (fiú)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik haverom dadog (fiú) de csak akkor ha mások is ott vannak ha csak kettesben vagyunk akkor nem ez mitől van? 13L

Figyelt kérdés

nekem tetszik de ő nem tud róla viszont nekem úgy tünik hogyha velem van akkor sokkal magabiztosabb és nem is dadog.

ennek mi lehet az oka?



2014. jan. 11. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:

:) azt hittem,hogy akkor dadog amikor veled van :D :D

Ez fura :D

2014. jan. 11. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért mert bízik benned...előtted nem kell szégyellnie magát, nincs zavarban. De ez szerintem inkább barátság a részéről, különben mikor veled van még jobban dadogna - szerintem.

Csak találgatok, lehet h nincs igazam, hátha szerelem mégis, próbálkozz nála.

2014. jan. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hát igen csak az a baj hogy próbálkozni nem merek amúgy meg majdnem 6 éve nagyon jóban vagyunk.

és csak most kezdett el tetszeni ebben az évben

elötte neki az egyik barátnőm tetszett de azt nem tom hogy most ki tetszik neki.. (eddig mindíg elmondta...)

2014. jan. 11. 16:16
 4/7 Költőnő? ***** válasza:
valszeg több ember előtt jobban ki van téve kényszereknek
2014. jan. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem is dadog egyik fiú osztálytársam úgymond "ismeretlen" közegben, vagy amikor izgul. Akkor gátlásossá válik valamilyen szinten. Viszont ha olyanokkal van akiket rég ismer és szorosabb a kapcsolat közöttük, pl velem, akkor nem vagy alig-alig dadog. Gondolom nála is így van ez. Valszeg jól érzi magát a társaságodban. :)

L/17

2014. jan. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát lehet viszont most meg ma már sokkal jobban dadogott velem mintha zavarba lett volna de mind1 nem az a tipus akinek az olyan lányok tetszenek mint én...
2014. jan. 18. 11:05
 7/7 anonim válasza:
Alíts a benzin levegő arányon, szeritem sokat kap. De aztán lehet gyertya is kitudja.
2018. nov. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!