Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasival kettesben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasival kettesben vagyok és betesz szerelmes, érzelmes számokat pl. essem rólunk szól stb. akkor így mutatja ki az érzéseit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 30. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Essem?

Nos ha nálam egy pasi ezt tenné be gyorsan kereket oldanék..:))


Akkor legalább ne ilyen gagyi zenét mondj.

2013. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez se rólatok szól? nem értem
2013. júl. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 -=Koldus=- ***** válasza:
100%
Szerintem csak meg akar dugni. Ha pedig nem, akkor elég nyálgép lehet, ha így akarná kifejezni az érzéseit -.-"
2013. júl. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nem.Csak azt akarja tudatni,hogy éhes a kutyája.
2013. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj essemm :D. amugy szerintem igen retszel neki sot lehet hogy szerelmes is beled es igy akarja kimutatni :)
2013. júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
tetszel*
2013. júl. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Esküszöm öregszem Essemm-Rólunk szól, biztos voltam benne, hogy elírás... mindig tanul az ember valamit...XD...19L..amúgy Igen, valószínű bejössz neki..
2013. júl. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7/7 Mondjuk az én párom inkább Bon Jovi-t hallgat, amikor velem van...
2013. júl. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!