Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtudnátok nekem mondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GVivi kérdése:

Megtudnátok nekem mondani hogy mi van akkor ha az egyik osztálytársam (fiú) nem száll le rólam fogdoss és hiába mondom neki hogy hagyjon nem hagy?

Figyelt kérdés

Mondja nekem hogy hagyni fog de másnap megint nem hagy és ez engem nagyon zavar...főleg hogy csúnya,hülye és az egész lánnyal ezt csinálja,mármint csak az osztályomból.

13/L



2014. jan. 11. 18:36
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mikor én voltam ennyi idős (nem olyan régen..) akkor az osztályban a fiúk mindig ezt csinálták, főleg az egyik fiú, szóval ebben a korban szerintem a fiúknál ez normális,de nem szabad hagyni, nekem mindig azt tanították hogy ne hagyjam magam tehát mikor ilyeneket csináltak akkor osztottam pár pofont illetve kiosztottam őket és ez a dolog részükről abbamaradt:) most pedig azzal a sráccal aki akkor állandóan fogdosni akart nagyon jóban vagyunk, de mint csak barátok és komolyabb lett ő is:)
2014. jan. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pofozd föl. Komolyan mondom.
2014. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Már felpofoztam és közlöm vele a szándékom ...szóval hogy hagyjon...és apukámnak meg nem szólok mert azt hiszem hogy megbírkózok vele de azért kezd idegesíteni
2014. jan. 13. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!