Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a baráti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a baráti szexről? Maradhat ugyan olyan csak baráti a kapcsolatunk ha lefekszünk egymással egy fiú haverommal?

Figyelt kérdés

#Baráti_szex
2014. jan. 11. 18:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mukodokepes dolog.
2014. jan. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
megbeszélés kérdése vagy alkohol :d
2014. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

haveri igen, barátság nagyon-nagyon ritkán működik.


30+F

2014. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az ősi legendák szerint lehetséges, de a tudósok a mai napig kutatják hogy jelenkorunk szociális helyzetében fenntartható egy ilyen kapcsolat.
2014. jan. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, más hogy van vele (szerintem mindenki máshogy éli meg!), de én úgy érzem nekem sosem lenne olyan hogy "baráti" szex. Az lehet, hogy nem érzünk szerelmet, de ez nekem már nem csak barátság, ha valakivel képes vagyok szexelni. És nem, nem marad ugyan olyan a kapcsolat. Aki meg még mimóza lelkű is az elkezd erősen ragaszkodni a másikhoz, ki akarja sajátítani, féltékeny lesz pedig hát nem is járnak... és már vége is a jó világnak. De mint mondtam, gondolom nem mindenki így éli meg, nekem ilyen érzéseim vannak.
2014. jan. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg barát nehéz megdugni. olyan mint egy lánytesó. igazi barátságról beszélek, nem haverokról.
2014. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

szerintem nem. nálam legalább is nem maradt úgy és sajnos én húztam a rövidebbet. többet érzek mint barátság de kevesebbet mint szerelem..

17/L

2014. jan. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Semmiképpen sem. Egy idő után egyiktőtök úgyis többet fog éreznia másik iránt, mint barátság.

Jól is elsülhet, de amúgy biztosan hatással lesz a kapcsolatotokra.

2014. jan. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

persze hogy működik felnőtt emberek között

ha gyerekek vagytok akkor meg úgy is mind1

2014. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
baráttal nem éri meg, keress valakit akivel tényleg csak szex. oké persze gondolom vonzó valakivel akarsz szexelni, de ilyen esetben elég nagy a szerelembe esés esélye :D
2014. jan. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!