Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a megfelelő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a megfelelő taktika? Vagy hagyjam inkább a francba?

Figyelt kérdés
A helyzet a következő: Egy hete szakított velem a barátnőm, mert elmondása szerint neki ez így túl gyors volt. Tehát túl gyorsan jöttünk össze, nincsenek még meg benne azok az érzelmek amik kellenek. Elmondása szerint nagyon szeret, de viszont nem szerelmes belém. Azt mondta hogy ráérünk, ismerkedjünk tovább. Nekem ez olyan lerázós szövegnek tűnik amúgy..Nem ragozom tovább, barátzónába kerültem. Ki lehet onnan egyáltalán keveredni valahogyan? Mi ilyenkor a megfelelő taktika? Ha van egyáltalán. Ja még annyit hogy mióta szakított mindennap ő írt rám. De viszont ma már jó ideje fent van, meg én is, de még nem írt. Írjak neki szerintetek? Mi ilyenkor a teendő, hogy kell viselkedni a csajjal? Előre is köszi a válaszokat.

2014. jan. 11. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Irjal neki most te, es ne enged, hogy barat zonaba tartson. Mondjuk ezt nem is ertem, hogy tudtad odakeveredni miutan mar jartatok. Mond meg neki, hogy vagy megprobaljatok (nem feltetlenul, hogy jartatok csak randizgasatok) vagy felejtsen el es hagyjon beken.
2014. jan. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég sokat vitáztunk..az lényegtelen hogy min. Én elmondtam neki hogy nem barátkozni akarok. Erre az volt a válasza hogy barátkozzunk, ismerkedjünk tovább, és majd kialakul.
2014. jan. 11. 22:28
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
De randizgatassal is megismeritek egymast. Azert nem mindegy , hogy beultok valahova es csak beszelgettek, vagy beultok valahova es smaroltok meg hasonlo. Ne enged magad. Ha meg igy feladod akkor az lesz a valasza, hogy nem voltal eleg hatarozott, nem latja benned a ferfit csak a baratot. Nezd meg, ha most nem megy bele ebbe az egeszbe, marmint a randizgatasba, akkor ha ugyesen csinalod es nem beszelsz vele, majd o fog keresni es belatja, hogy hulye volt.
2014. jan. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!