Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért élnek tévhitben sokan a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élnek tévhitben sokan a tekintetben, hogy egy 17-18 éves lány érettebb agyilag, mint fiú kortársai?

Figyelt kérdés
Rengeteg felszínes, megbízhatatlan ilyen korú csajt ismerek a városban. Iszonyatosan gyerekesek. Sokkal gyerekesebbek, mint a srácok. :-) Ami a durva, hogy képtelenek értelmes témákról beszélgetni. Mindig a pasik, ruhák, cipők, pia...annak idején, mikor mi voltunk ilyen korúak, más volt minden. Visszahozható még ez?
2014. jan. 12. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nyeem:3
2014. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Nem érettebb, sőt. Életük során egyik lány sem éri el fiú kortársának érettségét. Éretlenek sajnos mind.
2014. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintemis így van.

Most 20 éves vagyok, de 18 az alja, akikkel ismerkedem. Mondjuk még nekik sem biztos, hogy van annyi élettapasztalata, hogy tudja mit akar.


De 15-6 évesen szerintem énis érettebb voltam mint a csajok.

2014. jan. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert érettebbek.

A velük egykorú srácok még sokkal gyerekesebbek, mint a lányok.

És amúgy ne abból indulj ki, hogy te már ahogy a soraidból olvasom ki, idősebb vagy és felnőtt fejjel szemléled a mai lányokat, mert úgy természetesen sokkal gyerekesebbnek tűnhetnek. De nézz meg most egy annyi idős fiút. És rájössz, hogy tényleg érettebbek agyban némileg a lányok a fiúknál.

Amúgy szerinted egy mai 17-18 éves srác miről beszélget a haverjaival? Csajok, számítógépes játékok, ki milyen buliban volt, hogy rúgott be, stb. Erre sem mondanám, hogy különb, mint a pasik, ruhák, cipők.

Természetes, hogy egy 17-18 éves fiatalnak nem olyan témái vannak, mint egy huszonévesnek, hisz nem egykorúak. Ezáltal a huszonévesnek a tizenéves is gyerekes. De attól még ha két ugyanolyan korú fiatal lányt és fiút nézel meg, bizony ott van a különbség.

2014. jan. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem hozható vissza,és elmondom neked hogy nem csak az a korosztály csinálja ezt.Az egyetemen is pontosan ugyanez megy,a nagymenő gyereket körbeállják a csajok és azt hallgatják,hogy a srác azt meséli hány csajt szedett fel és dugott meg előző este,meg mennyit ittak.

Érdekes módon velem akivel lehetne értelmes dolgokról is beszélni egy se jön a közelembe se,pedig mindig is nyitott voltam mindenki felé.Csak én nem iszom minden este le magam,és inkább foglalkozom értelmesebb dolgokkal. :)

2014. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem igaz 4-es,ez emberfüggő.

Fiúk és lanyok közt egyaránt vannak érettebbek de ezt így kijelenteni butaság.

Testileg viszont érettebbek.

2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
5- ös tökéletesen egyetértek. Szintén egyetemista 23/F.
2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Biologia. A fiuk kb 21 eves korig ernek, a lanyok alt. 16-18 eves korban lesznek erettek. Ez az atlag, tobb kivetel is van.

Pl ez az oka, hogy a lanyok jegyei jobbak az altalanos\kozep iskolaban

2015. aug. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!