Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha olyan testi, genetiakai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha olyan testi, genetiakai adottságokat örököltem, ami miatt egy lány sem tudott eddig sem vonzódni hozzám, sokan gúnyolnak, rondának tartanak, mások csak levegőnek néznek, akkor érdemes elkezdenem prostizni, nincs más vesztenivalóm már igaz?

Figyelt kérdés
Úgysem kellek egy lánynak sem, főleg olyannak, aki vonzó a számomra is, de úgy látszik én valami ritka ronda valami vagyok, remélem lesz csúfság verseny, biztos benevezek.
2013. jún. 15. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez butaság? Miért lennél ronda? És miért nem kellesz egy lánynak sem?
2013. jún. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zakathol ***** válasza:
100%

Bírom az ilyet, amikor full anonímként is csak a körítés megy, ahelyett hogy leírnád konkrétan, hogy mi a bajod... Senki nem tudja, hogy ki vagy...

De így mégis mit mondjon az ember?

2013. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Leírtam a lényeget, mit nem értesz ezen? Minden láyn csúfol vagy kinevet, akinél bepróbálkozom, aki nem, annak meg érdekes mód van barátja.
2013. jún. 15. 22:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Max elkapsz valamit :/. Ez szerintem nem megoldas. Valoszinuleg rosszkor voltal rossz helyen vagy idoben es azert nincs senkid. Kitartas es majd talalsz valakit. Amugy ha arra varsz, hogy megnyugtassunk nem vagy csunya linkelj egy kepet, mert az hogy itt ocsarolod sajat magad csak ront a hangulatodon.
2013. jún. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!