Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Megszeretném osztani veletek szerelmi életemet!Mert én már teljesen tanácstalan vagyok ! És a válaszotokra lennék kíváncsi ! Nem kérek szemre hányást ,mert tudom hogy nem jól cselekszünk ! Aki elolvassa ,az csak akkor bántson ha ő nem csinált még soha ilyet !


Nem is tudom,hogy kezdjem. Talán a legelejéről! Találtam magamnak egy nagyon jó munka helyet ,ahol imádok dolgozni !A főnökömmel nagyon jó baráti kapcsolat alakult ki. Nagyon sok mindent tudtunk egymásról. Egy év után mintha ez a barátság már kezdett volna más milyen lenni ! Ő is és én is éreztük hogy mintha valami kezdene kialakulni ,de próbáltuk elnyomni ,mert ő házas ! Akkor még úgy gondoltam hogy nem akarok olyan dologba belemenni..... Mert tisztába voltam vele hogy nem lenne helyes és mert úgy is én fogok szenvedni ! Próbáltam erős lenni, a munkára terelni a figyelmemet.. Eltelt pár hónap úgy, hogy megpróbáltunk úgy tekinteni egymásra ,hogy csak főnök és alkalmazott ,mert jobbnak láttuk ha nem nyitunk ennek az egésznek teret. Nyáron a munkatársaimmal szülinapi bulit szerveztünk neki.Ami nagyon jól sikerült. Csak egy a baj ,hogy ott kezdődött csak el igazán minden . Megtörtént az első csók köztünk. Tudtam hogy ez nem helyes mert felesége van ,de még is akartam. Onnantól kezdve van ez a dolgok köztünk ! Sokszor megszakítottuk ezt a "románcot" de valahogy a sors még is vissza térített minket egymáshoz . Annyit gondolkodtam már azon ,hogy miért pont velem történik ilyen ,és miért egy olyan férfiba kell bele szeretnem aki soha nem lehet az enyém ? Persze belegondoltam már abba is hogy ha lenne barátom vagy férjem ez fordított helyzetbe nekem se esne jól ,ha megcsalnának ! De hiába mondom magamnak hogy már pedig ennyi volt ,és meg mondom neki ,hogy hagyjuk egymást békén ! De mikor meglátom ,vagy rám néz egyszerűen nem tudom neki megmondani ,mert a szívem a torkomba dobog és olyan izgatottság jön rám,hogy az valami hihetetlen. Rajta viszont annyira nem látom,de gondolom hogy érez ő is valamit irántam mert akkor nem hívna telefonon és nem keresne ! Igaz nagyon ritkán szoktunk munkahelyen kívül találkozni ,de keres akkor is . Röviden tömören ennyi , szerintetek mit csináljak ?


2014. jan. 12. 11:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ne folytasd! Nagyon nagy kság egy házas embert lépre csalni, illetve hagyni hogy ez idáig fajuljom. Hidd el ha folytatod Mindenkit, még magadat is tönkrevágod.
2014. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Próbálj meg erős lenni. Ahogy írtad, a megcsalás nem jó dolog és a 3. félnek nagyon rossz...
2014. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat ,meg fogadom ! De úgy gondolom hogy akkor lesz ez igazán hatásos ha munka helyet is változtattok !
2014. jan. 12. 11:16
 4/19 anonim ***** válasza:
Az a legjobb. Én várost is váltottam. Szarul jöttem ki, de legalább nyugi van.
2014. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
11:08 Azért ne érts kérlek félre ! Mert nem én kezdtem ki vele, Tudom nekem kellett volna okosabbnak lennem ,mert nem kellett volna folytatnom . De amit írtam én is jobban látom ha megszakítom vele !
2014. jan. 12. 11:20
 6/19 A kérdező kommentje:
11:19 Hát lehet én is várost fogok váltani ! Jobb lesz neki is és nekem is ! Remélem egyszer már tényleg rám talál a nagy szerelem :(
2014. jan. 12. 11:21
 7/19 anonim ***** válasza:
Sok sikert. Nem lesz egyszerű, de rögvest 3 ember életét teszed vele helyre.
2014. jan. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Igen igazad van ! Már beszéltem is a bátyámmal és hozzá fogok költözni párhónapra ,amíg össze nem szedem magam ! Szerencsére ő egy másik városba lakik mint én...így jó mesze leszek tőle ! Hu most felhívom őt is hogy közöljem vele,mert személyesen nem akarok vele találkozni ,mert tudom hogy akkor megint nem tudnék megszólalni és lebeszélne róla és megint csak azt mondaná hogy nem fogja senki se megtudni !
2014. jan. 12. 11:28
 9/19 anonim ***** válasza:
Fasza csaj vagy! Remek! Csak igy tovább és ha tudok valamiben segíteni, keress bátran.
2014. jan. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy :) Köszönöm a segítségedet ! Annyira félek felhívni :( Nem akarom a hangját se hallani ! Itt sírok mint egy kis gyerek ! Én is tehet róla mert tudtam hogy ez nagy fájdalommal fog járni ! :( Na felhívom szoríts ...
2014. jan. 12. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!