Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés

Megszeretném osztani veletek szerelmi életemet!Mert én már teljesen tanácstalan vagyok ! És a válaszotokra lennék kíváncsi ! Nem kérek szemre hányást ,mert tudom hogy nem jól cselekszünk ! Aki elolvassa ,az csak akkor bántson ha ő nem csinált még soha ilyet !


Nem is tudom,hogy kezdjem. Talán a legelejéről! Találtam magamnak egy nagyon jó munka helyet ,ahol imádok dolgozni !A főnökömmel nagyon jó baráti kapcsolat alakult ki. Nagyon sok mindent tudtunk egymásról. Egy év után mintha ez a barátság már kezdett volna más milyen lenni ! Ő is és én is éreztük hogy mintha valami kezdene kialakulni ,de próbáltuk elnyomni ,mert ő házas ! Akkor még úgy gondoltam hogy nem akarok olyan dologba belemenni..... Mert tisztába voltam vele hogy nem lenne helyes és mert úgy is én fogok szenvedni ! Próbáltam erős lenni, a munkára terelni a figyelmemet.. Eltelt pár hónap úgy, hogy megpróbáltunk úgy tekinteni egymásra ,hogy csak főnök és alkalmazott ,mert jobbnak láttuk ha nem nyitunk ennek az egésznek teret. Nyáron a munkatársaimmal szülinapi bulit szerveztünk neki.Ami nagyon jól sikerült. Csak egy a baj ,hogy ott kezdődött csak el igazán minden . Megtörtént az első csók köztünk. Tudtam hogy ez nem helyes mert felesége van ,de még is akartam. Onnantól kezdve van ez a dolgok köztünk ! Sokszor megszakítottuk ezt a "románcot" de valahogy a sors még is vissza térített minket egymáshoz . Annyit gondolkodtam már azon ,hogy miért pont velem történik ilyen ,és miért egy olyan férfiba kell bele szeretnem aki soha nem lehet az enyém ? Persze belegondoltam már abba is hogy ha lenne barátom vagy férjem ez fordított helyzetbe nekem se esne jól ,ha megcsalnának ! De hiába mondom magamnak hogy már pedig ennyi volt ,és meg mondom neki ,hogy hagyjuk egymást békén ! De mikor meglátom ,vagy rám néz egyszerűen nem tudom neki megmondani ,mert a szívem a torkomba dobog és olyan izgatottság jön rám,hogy az valami hihetetlen. Rajta viszont annyira nem látom,de gondolom hogy érez ő is valamit irántam mert akkor nem hívna telefonon és nem keresne ! Igaz nagyon ritkán szoktunk munkahelyen kívül találkozni ,de keres akkor is . Röviden tömören ennyi , szerintetek mit csináljak ?


2014. jan. 12. 11:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
jól teszed. csak ne gondold meg magad.
2014. jan. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem már hétfőn jön értem a bátyám ! A szerződést meg felbontom és a munkahelyemre majd elkísér a bátyám ,hogy ne legyen kísértés !
2014. jan. 12. 11:34
 13/19 anonim ***** válasza:
Rendben. Szorítok. Menni fog. Erős vagy! Ha sírva is, de tedd meg. Ha másért nem, akkor magad miatt.
2014. jan. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Na majd mindjárt a telefonálás után ! Nagy levegőt veszek és hívom is !
2014. jan. 12. 11:36
 15/19 A kérdező kommentje:
azt akartam írni,hogy majd a telefonálás után írok,hogy mi volt !
2014. jan. 12. 11:37
 16/19 anonim ***** válasza:
Oksa. Várom a fejleményt. Szorítok.
2014. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Na itt vagyok !

Én : Szia . Ne haragudj hogy így vasárnap délelőtt zavarlak,de telefonon keresztül szeretnék veled ,beszélni mert szemtől szembe nem lenne erőm.


Ő: Mert miért ,mi a baj ?


Én : A probléma te és én ,amit most teljesen végleg megszeretnék szüntetni ,mindannyiunk érdekébe,mert így lesz a legjobb :(


Ő: De tudod ,hogy ezt párszor szakítottunk és még is kibékültünk .


Én : Igen,de itt nem csak rólad mondok le ,hanem a városról és a munkahelyemről ,barátokról stb...

Ő : Miért akarsz ilyen nagy butaságot csinálni ? Tudod hogy szeretlek .

Én Nem az a butaság hogy felmondok és itt hagyok mindent . Hanem az volt a nagy butaság ami kettőnk között alakult ! Ne nekem ,mond hogy szeretsz hanem a feleségednek ! Nem akarok többet beszélni veled ! Megbántani se akarlak mert itt én is hibás voltam. Sajnálom hogy így alakult,de így lesz a legjobb mindenkinek. Holnap bemegyek a bátyámmal a papírokat elintézni és utána megyünk is !

Ő: Kérlek ne csináld ezt.....

Én erre kinyomtam :( :( :( :(

Szét törtem a sim kártyámat is hogy még véletlenül se tudjon hívni.

2014. jan. 12. 11:50
 18/19 anonim ***** válasza:
Rendben van! Büszke vagyok Rád! Így kell elegánsan csinálni, de még is határozottan! Tudom hogy most nagyon szar érzés, de jól csináltad! Tényleg!
2014. jan. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
A rossz az még enyhe kifejezés :( :'( De örülök hogy ki írtam ide és te és mások is megerősítették bennem azt hogy nem helyes amit csinálunk ! Csak tudod nem értem,hogy az élet miért olyan férfiakat ejt az utamba aki nem egyedülálló ! Talán bennem van a hiba vagy nem tudom !
2014. jan. 12. 11:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!