Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Folyton agyalok az adott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyton agyalok az adott pasikon. Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel jóban vagyunk, de mostanában sokat lógtunk együtt, és bennem elindult valami új érzés, kezdek belebolondulni... folyton rá gondolok, mert egyszerűen jó érzés...elképzelem, hogy együtt vagyunk egyes helyzetekben, más-más programokon ahogy kettesben vagyunk, gyakran gondolom, h itt fekszik mellettem az ágyban, na meg azon agyalok, hogy kellene rávezetnem, hogy többet akarok tőle barátságnál. Az a baj, hogy ez az ábrándozás nem csak pár napig tart nálam, hanem már jóideje. Általában ilyenkor elmegyek valahova, programokat szervezek, másokkal találkozom, és így nem ő jár folyamatosan az eszemben. Most viszont vizsgáim vannak sorozatban még másfél hétig, és keményen kéne tanulnom, de csak ülök a jegyzetek fölött, mert folyton elkalandoznak a gondolataim... vele akarok lenni. :(
2014. jan. 12. 13:56
 1/6 anonim ***** válasza:

ezzel én is így vagyok, csak itt én vagyok a srác.

sajnos azonban a lány vagy nem tud, vagy nem akar tudni arról, ohgy én többet akarok. szörnyű dolog a reménytelenség. :/

2014. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

1.,

Nálam nem reménytelenség van, hanem pont hogy van remény.

Egyébként, ha te srác vagy, egyszerűbb dolgod van. Szerintem hívd el egy randira. :) De hangsúlyozd, hogy ez nem tali, hanem randi lenne. Ha igent mond, akkor nagy eséllyel van valami kettők közt.

2014. jan. 12. 14:04
 3/6 anonim ***** válasza:

Azt tudod tenni ellene, hogy lépsz te.

Én is ilyen agyalós vagyok, és mindig vizsgaidőszakban érzem azt, hogy ezt most nem engedhetem meg magamnak.

És ilyenkor szoktam lépni, legyen szó épp bármiről.

Összeszeded a bátorságod és közlöd vele, hogy neked ez több, mint barátság. Vagy nem is muszáj így kimondani, ha ez nem a te stílusod, de legalább burkoltan,de mégis egyértelműen mondd el neki mi a szitu.

És nem csak úgy dumálok, hanem én mindig meglépem az ilyesmit, és működik a módszer. Tedd te is ezt, ne húzd az idődet felesleges találgatásokkal meg elmélkedésekkel, mert akkor derül ki, hogy lehet-e valami, ha egyikőtök lép. És igen, te is lehetsz az, aki megteszi az első lépést, főleg hogy írtad, hogy van esély. Szóval hajrá, szerezd meg a srácot!

2014. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt fogom tenni, de csak vizsgák után, mert addig nem találkozunk, és mindenképp személyesen szeretném intézni a dolgot. Még másfél hetet ki kell húznom valahogy, de nem tudom, hogy oldhatnám meg, hogy ne a tanulás róvására menjen.
2014. jan. 12. 14:30
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló vagyok, az még sokat segíthet, ha leírod valahova az érzéseidet, az segít kicsit rendezni a gondolataidat, és utána kitisztul az agyad és tanulhatsz.

Írj naplót a dologról, vagy ha másoknak szívesebben beszélsz róla, akár írhatod nekem is privátban, vagy bármelyik haverodnak vagy akárkinek.

Nekem ez szokott segíteni.

2014. jan. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, az nekem is segít. Van egy barátnőm, akinek ki szoktam adni magamból az érzéseimet, és naplót is írok... már versbe is szedtem az érzéseimet, de nem segít semmi most. :D
2014. jan. 12. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!