Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megcsalt a párunk tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megcsalt a párunk tényleg furábban viselkedik velünk?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 14:10
 1/7 anonim ***** válasza:

igaz én csak csókkal csaltam meg, de én nem viselkedtem furábban.

Lelkiismeret kérdése a dolog, meg hogy mennyire szereted az illetőt.

2014. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ember függő, ki hogy tud hazudni a párjának.
2014. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nyílván ott kavarognak a gondolatok a fejében, és ettől zavartabbnak tűnik.
2014. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
8%

Hát, sajnos hiteles forrás vagyok a témában.

Volt egyszer olyan, hogy valakivel már 4 éve együtt voltam, de kb 2 hónapon át minden egyes nap találkoztam egy másik sráccal (semmi testiség nem volt köztünk, csók se, ezek csak azután, hogy szakítottam), de akkor is, nyilván nem csak szimpla haverság volt a dolog. Akkor együtt is éltünk, és mégse tűnt fel neki semmi, pedig mondom minden nap találkoztam vele titokban...

Aztán volt olyan, hogy valakit csók szintjén csaltam meg, akkor se gyanakodott rám soha.

Most pedig... néha lefekszem egy sráccal, de ha konkrétan ezután találkozom a barátommal, akkor se lát rajtam semmi furát.

Úgyhogy nem feltétlen viselkedik valaki ettől furábban.

Én egyébként annyiban változom meg ilyenkor, hogy jobb kedvű vagyok, bevillan néha a dolog, és átjár egyfajta boldogság. De ez nem feltűnő ezek szerint.

Szóval, ha olyan emberrel jár az ember, aki jól tud hazudni, akkor nem lesz jele valószínűleg...

És ne értsétek félre, nem vagyok büszke erre cseppet sem, de az oldalnak az a lényege, hogy a tapasztalataink alapján tanácsot adjunk. Hát, sajnos ilyen tapasztalataim is vannak.

De egyébként a legtöbb ember zavarodottabban kezd viselkedni és produkálják a hazugság tipikus jeleit..idegesek, feszültek, zavarban vannak, látszik rajtuk az aggodalom, hogy mi van, ha kiderül... az eddigi barátaim mind nagyon pocsékul tudtak hazudni, a legkisebb apróság esetén is észrevettem rajtuk, hogy ez kamu, szóval ha tudod mit kell figyelni és nem egy megrögzött hazudozó a párod, akkor lehet látni...

2014. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az attólfügg ha szeret akkor nem ,de ilyenkor kedvesebb veled, legalàbbis én ilyen vagyok+csokit visszek neki.
2014. jan. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem


én szemrebbenés nélkül hazamegyek ugyan úgy bevágódok fürdeni majd megkérdem van e kaja és megkérdezem hogy mi volt a melójába ma


ha meg megkérdezi hol voltam megmondom hogy összefutottam XYZ vel és eldumáltam az időt

mivel tudja hogy órákig képes vagyok leragadni fel se tűnik neki


igaz az örök érvényű mondás hogy a szomszédtól a póstásig mindenki tudja csak az nem akit érintene

2014. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Típus kérdése.Háromféle viselkedési mód figyelhető meg ilyenkor szerintem,amiket előttem írtak is:Ugyanolyan,mint eddig,semmit nem látni rajta.Vagy nagyon jó kedélyű.Vagy ideges,feszült.
2014. jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!