Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ígéret megtartása szerelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígéret megtartása szerelmi szál esetén is?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném,hogy nem fiatal vagyok.Csupán értékrendi problémám van amit gondoltam jobb névtelenül itt feltenni.

A legjobb barátom ősszel szívrohamban meghalt.Gyerekkorunk óta együtt voltunk,együtt jártunk sulit,együtt soroztak be,együtt mentünk hivatásos katonának és végül együtt mentünk külszolgálatra.

Igazi barátok voltunk jóban rosszban.Még odakint megígértük egymásnak ha bármi történne valamelyikünkkel is a családjára vigyázni fog a másik.

Nos én vigyázok is.Ő megházasodott és van egy 4 éves fia.Segítek és támogatom őket.A feleségét átsegítettem a nehéz időszakon.

Csak közel kerültünk egymáshoz és nem tudom eldönteni mi a jó út.Legyek vele,vagy ne legyek és támogassam őket tovább.Ha rájuk nézek a barátomat látom és nehéz feldolgozni.Egyszerűen döntésképtelen vagyok ebben a helyzetben


2014. jan. 12. 16:29
 1/3 anonim ***** válasza:
ez egy nagyon nehez kerdes. ha a feleseg szomoru ugy h par nelkul van es nagyon nagyon szeretne veled egyutt lenni, akkor szerintem megbocsatana neked a baratod. hisz ezzel beteljesitened a feleseg vagyat. h nem es rosszul gondolod a dolgokat akkor inkabb ne, mer sose lehet tudni egy nonel h csak azer kedves mer segited v azer mer szeret teged. sajnalom ennel tobbet ense tudok ilyesmihez hozzaszolni
2014. jan. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha összejönnél vele, nem támogathatnád őket?
2014. jan. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De csak én nem szereltem le a barátommal,én tovább maradtam katonának.
2014. jan. 12. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!