Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit jelent nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit jelent nektek egy szál vörös rózsa? És ha olyantól kapjátok, akitől nem tudtok többet elképzelni?

Figyelt kérdés
Lányok, mit jelent nektek egy szál vörös rózsa? És ha olyantól kapjátok, akitől nem tudtok többet elképzelni?
2013. nov. 6. 22:00
 1/4 wiwastarr_ ***** válasza:
akk attol semmit..
2013. nov. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a rózsát...persze örülnék neki mert értékelem a gesztust.

Bár ha tudom, hogy a másik tudja, hogy nem szeretem akkor bosszantana h elfelejtette ezt az apróságot.

2013. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából kérdező, itt kb két lehetőség van,, talán már ennek nincs akkora divatja és most nem a sablon szöveg hogy a mai lányok mind ribik,, csak xy lányt nem hatja meg


Na és az egyik hogy bunkó lesz, a kettő olyasmi mint Alice megköszöni stb. Sokat számit a körités, pl.: csak úgy odavágod "tessék, virág" akkor ne is várj semmit, ha már adsz akkor jól csináld


És önzetlenül, pl ne azt várd el hogy na most oda adom ugyhogy urvára ajánlom hogy hosszú távra tervez velem,, plusz nem kell véresen komolyan venni, "jaaaj ne puszit se adott! Most hülye losernek néz!".. ez egy kedves gesztus, nem kell szégyenlösködni, ha nem tetszik szivás, lehetsz szomorú de ez van,,


Ja szóval, jól kell odaadni akkor eleve jobban jön le, ha nem azt érzik hogy valami megszállot virággal üldözi,

2013. nov. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy tudja, hogyan kell udvarolni egy lánynak. :)
2013. nov. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!