Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti mikor mondjátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor mondjátok egy lánynak hogy csinos? (ha képet láttok róla)

Figyelt kérdés

Láttok egy képet és azzal a szóval jellemzitek hogy csinos. ezt mikor használtátok, ha szép de nem egetverően, vagy csak nem akarjátok megbántani, vagy épp nagyon tetszik nektek? amin mondjuk nem látszik az alak, csak egy arckép.

Az én szemszögemből csinos,aki csinosan van felöltözve,szóval nem tudom ti mire mondjátok.:D



2014. jan. 12. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
A képtől is függ de ha azon tényleg tetszik akkor miért ne mondjuk?:D
2014. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Leszögezem hogy olyan lánynak sose írogatok aki nem tetszik, aki meg igen annál őszintén gondolom.

21/F

2014. jan. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 WheneverYouWant ***** válasza:
a kérdés szerintem arra irányul hogy miért mondjuk hogy csinos és mért nem azt mondjuk hogy szép vagy gyönyörű... de ha többször azt mondanánk hogy szép akkor úgy fogalmazódott volna meg a kérdés... szal tökmind1 hogy mit mondunk.. ez a női észjárás. De ha valaki mégis érdembeli választ adna az tegyen nekem különbséget a csinos és a nagyoncsinos között:) köszönöm!
2014. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Moszuke ***** válasza:

te most komolyan azt kérdezed, hogy kinek mi a szóhasználata?

RENDBEN.


én pl a csinos szót nem is használom sosem.


használom, a szép szót, a vonzó szót esetleg az attraktívat. eseteg, azt mondom, hogy hú de jól nézel ki. vagy tök jól nézel ki.


ha közönséges vagy vicces akarok lenni akkor dögös, szexi, woah


szal.. ahány ember annyi szokás.

2014. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!