Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt szeretnem tudni hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laura taj rubina kérdése:

Azt szeretnem tudni hogy penteken elvesztetem a szüzeségem de a fiu nem elvezet belem . Szombaton és ma vagyis vasárnap fajt a hasam meg lüktet terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2014. jan. 12. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen. 6-os ikreid lesznek
2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
A volt gumi akkor nem. Ugye volt?
2014. jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Legalább két hét kell ahhoz hogy egyáltalán kimutatható legyen a terhesség a tünetek meg később jelentkeznek és az is általában szédülés hányinger stb. nem haslüktetés.

Amúgy meg ha védekeztetek akkor nem lehet baj!

2014. jan. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
VÉDEKEZTETEK?!?! Ha igen: NEM. Ha nem: MARS TABIÉRT!!! MOST!
2014. jan. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ennyi idiótát országon belül... Csoda ha az átlag intelligencia szint olyan alacsony mint Schobert Norbi?
2014. jan. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi tünetek leghamarabb 8-10 nap elteltével jelentkeznek. Tehát azt tuti nem érzed.


De két dolog:


1. Fogjátok már fel, hogy az előváladéktól is teherbe lehet esni!

Tehát ha tényleg időben kihúzza a srác (mert azért ebből szoktak balesetek lenni ám), akkor a megszakítás Pearl indexe 35.


Ez azt jelenti, hogy egy év alatt 100 nőből, aki így "védekezik", 35 teherbe is esik, és ezek közt nincsenek azok, ahol véletlenül mégse lett időben kihúzva...


Ha feltételezzük, hogy ezek a párok hetente csak 3 alkalmat vannak együtt, az durván összesen 150 menet/fő, tehát 15.000 menetből 35 terhesség...


Tehát ez kb 0,2 % esély alkalmanként... így nézve nem sok... minden 500-ból egy...


Ha beleestek, vigasztalni fog, hogy Te voltál az az egy?


2. A hasad fájhat a szüzesség elvesztésétől 2-3 napig, de ennek enyhülőnek kell lennie. Ha erősödő, illetve ha tovább tart (és a lüktetés is gyanús), akkor esélyes, hogy összeszedtél a fiútól valami fertőzést, úgyhogy ha reggelre nem javul, mindenképpen doki!

2014. jan. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi amugy par embernek ha bem tetszik valami nem kell ide irni rendicsekk ezt szerintem azert talaltak fel mert ha valaki valamit bem tudd itt megkapthatja a valaszt a flegmakk nem valok ide enyyi
2014. jan. 13. 22:25
 8/10 anonim ***** válasza:
T. Veronika! Abszolút nem a gumi ellen vagyok, azt kell használni, ez a legjobb, ha valaki nem szed fogamzásgátlót, de én magam is évekig csak így szexeltem a párommal (megszakított) és nem lett belőle terhesség, a baráti körömben amikor ez téma volt ugyanígy soha nem lett semmi gond, ellenben elszakadt gumis, tabletta melletti terhesség volt a környezetemben, szóval nem hiszem, hogy olyan nagy esélye van annak, hogy az előváladéktól, amiben amúgy is kevés a sperma terhesség legyen.
2014. jan. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező! KÖNYÖRGÖM! Nézz bele egy nyelvtankönyvbe! A biológia reménytelen számodra, de helyesen még talán megtanulhatsz írni. Hiszek benned!
2014. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem buta zsamo vagy.
2014. febr. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!