Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fiummal eggyutt voltunk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nicholetta kérdése:

A fiummal eggyutt voltunk szombat hajnalban, es en vasarnap deleott 10ora korul bevettem az escapelle tablettat. Lehetseges h terhes maradok? Nyugtassatok meg egy kicsit.

Figyelt kérdés
2013. márc. 24. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
escapelle mellett???? az egy nagy hormonbomba:D
2013. márc. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is azt kaptam ma , ugye semmi baj nem lehet tényleg hatásos a gyógyszer ?:)
2013. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha már terhes vagy, nem fog segíteni az escapelle, nem abortuszra találták ki.. Szóval ha terhes vagy, az is maradsz.
2013. márc. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
azert en nagyon ideges vagyok,meg a parom is. de szerintem semmi gond nem lehet,mivel gyorsan bevettem.eleg eros az igaz. irjatok..
2013. márc. 24. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt vettem be pár évvel ezelőtt. Az orvosom azt mondta, hogy ugyanolyan mint a sima fogamzásgátló, csak ezt 3 napon belül kell bevenni.

Ha terhes is maradsz, abortuszra küldenének, mert ilyen gyógyszer beszedése után sérült lenne vagy lehet a gyerek. A tájékoztatóra az van írva, hogy 80 %-ban hat!

2013. márc. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ertelek.de a melleim is fajnak ugyanugy mint mielott meg akar jonni.de mar 3napja ugy erzem minden pillanatban megjohet.akkor szerintem nem lehet gond.
2013. márc. 24. 19:14
 7/7 Passiflora ***** válasza:

Kedves 5. hozzászóló!


Megkérdezhetem, hogy honnan származik az az információ, miszerint:


"Ha terhes is maradsz, abortuszra küldenének, mert ilyen gyógyszer beszedése után sérült lenne vagy lehet a gyerek."?

2014. febr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!