Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi van?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam, 11.esek vagyunk mindketten. Ő év elején jött ebbe az osztályba. Hamar összebarátkozott egy felsőbb évfolyamba járó fiúval. Az viszont számomra kérdéses, hogy járnak-e, vagy komoly-e a dolog. Csak néha látom őket beszélgetni a folyosón, de ez ritka. Az a lényeg, hogy nekem nagyon bejön a csaj. Szinte napont csetelünk,mindenféléről. Suliban is tök jól elvagyunk. Nem tudom mit gondoljak, hogy bejövök-e neki, azért beszélgetünk, vagy csak úgy.

Szerintetek?


2014. jan. 12. 19:09
 1/1 anonim válasza:

hát személyiség függő. szerintem lehet csak barátkozni akar. de hát istenem! te vagy fiú:DD próbáld meg kicsit provokálni. ha mondjuk jelez valami kis érdeklődést akkor meg lépjél. a lányok sosem futnak fiúk után.

sok szerencsét batya.

2014. jan. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!