Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok? Tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mit gondoltok? Tetszik ha egy lánynak ilyen a stílusa? (képek) vagy inkább legyen nőiesebb?

Figyelt kérdés

1. [link]


2. [link]


3. [link]


4. [link]


5. [link]


6. [link]


7. [link]


2014. jan. 12. 19:29
 1/7 xtazin ***** válasza:
Szóval hipszter vagy, oké.
2014. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tipikus bitch stílus.
2014. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nem a ruha teszi az embert és amugy se baj jobb mint osztársam aki minden egyes nap magassarkut hord és már olyan hogy vádli nála muló fogalom jó nyilván egy nőnél nem az a lényeg de a szép idomok egy része izomzat pl:segg
2014. jan. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jó persze, azt elfelejtettem leírni, de tudom,hogy nem a külső a leglényegesebb, de a belsőtől eltekintve, válaszoljatok.
2014. jan. 12. 19:35
 5/7 anonim ***** válasza:

Ami a 2-5-ös képeket illeti, az a fajta nadrág nagyon kevés lánynak áll jól. Sokkal kevesebbnek, mint ahány azt hiszi magáról.


Ami magát a stílust illeti, attól függ, ahhoz megy-e, aki a ruhákban van. Nekem önmagában semmi bajom vele, nem úgy találkozom lányokkal, hogy először belógok átnézni a szekrényét, aztán megnézem, milyen ő maga.

2014. jan. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xtazin ***** válasza:
Hát elég rbancos, de mivel hogy most ez a divat akkor gondolom jó.
2014. jan. 12. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
A rövidnacik miatt gondoljátok ribisnek?
2014. jan. 12. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!