Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Komolyan ilyen érzésnek kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan ilyen érzésnek kell lennie a csóknak?

Figyelt kérdés

Sziasztok.. 3 emberrel csókolóztam eddig életemben, de iszonyatosan csalódtam.. nem tudom sok embert látok akik lassan csókolóznak finoman mint a filmekben de akikkel eddig én azok mind lerohantak pedig én próbáltam finoman de nem is tudom ilyenkor szólni kell? Mind3 srác kb a nyelvét a torkomig letolta már "fuldokoltam" volt akinek a fogát éreztem és abszolút nem volt jó érzés..

csak nyálas érzés, és a nyelvünkkel való "játszadozás" ami nem volt vmi jó érzés.. ez mindig ilyen lesz?.. miért nem tudnak finoman egyáltalán nem lehet az h csak félig teszi át az ember a nyelvét és lassan, érzékien?..

17L


2014. jan. 12. 20:56
 1/4 Galaxis. ***** válasza:
balf...aszok voltak. lehet úgy is ahogy szeretnéd :)
2014. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez a nyelves ''kotrás'' nálam sem nyerő:)
2014. jan. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ram mindig azt mondtak, hogy jol csokolok, mert pontosan az erzeki, lagy csokok hive vagyok. Persze szexnel lehet vadulni. :P
2014. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is a lágy csók híve vagyok. Az első srác, akivel csókolóztam, na az katasztrófa volt. Úgy éreztem, mintha propeller lenne a számban, pedig csak a nyelve volt. Phuu, egyszerűen nem hittem el. A srác már kb. 10 mp után a nyelvét majd le tolta a torkomon, nekem meg az volt az első csókom.. Hát képzelheted.. :D

A második srác jól csókolt, nagyon érzéki volt, de a nyelvét ő is teljesen átdugta a számba, ami nekem kicsit fura. :D De vele összességében jó volt, meg időnként kicsit irányítgattam, tanítgattam. Amikor összeszoktunk, nagyon jó volt.


Szóval lehet érzékien, gyendégen is csókolózni, csak meg kell találni a megfelelő partnert. :)

18/L

2014. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!