Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, akik után szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik után szinte kapkodnak a fiúk és mindig akad udvarlójuk! Szerintetek miért van ez?

Figyelt kérdés
Mi az, ami miatt mindig érdeklődnek utánatok?
2014. jan. 12. 21:44
 1/8 anonim válasza:
Gondolom tetszünk és/vagy szimpatikusak vagyunk nekik :D
2014. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, hogy fogalmam sincs, mert a totál átlag csaj kategória vagyok. O_o Van hogy a legrosszabb formámban jönnek oda, hogy mi a helyzet, na azt végképp nem értem.
2014. jan. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem barátnőm ilyen. Ő sem tudja mi az oka. De egyszer ketten voltunk sarasan melegitőben, béna hajjal szemüvegben, túra után de még akkor is odajöttek,persze sejtem hogy nem miattam.
2014. jan. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szépek, jó a kisugárzásuk, jókor vannak jó helyen, olyan körökben mozognak stb..
2014. jan. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kisugárzás, van valami ami megfogja őket. Nem tudom.
2014. jan. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy helyes, kedves, közvetlen lány sokaknak tetszik. :)
2014. jan. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagy a mellem.
2014. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindenkivel kedves vagyok, közvetlen, nyitott, barátságos... Nem vagyok előítéletes mindenkit próbálok megismerni mielőtt véleményt alkotok róla. Karakteres vagyok kb első találkozással mindenki megjegyzi a nevem... :D Segítőkész vagyok társasági, magabiztos és imádok mosolyogni. Mikor épp random idegenekre mosolygok vicces dolgok szoktak kisülni. Egyszer utánam szaladt a metrón egy holland srác hogy én rámosolyogtam szóval adjam meg a számom... :D Meg az utóbbi hónapban kétszer megállítottak hogy had csináljanak velem közös fotót. (???)
2014. jan. 13. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!