Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érjem el, hogy gyakrabban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy gyakrabban keressük egymást, ha ő nagyon elfoglalt?

Figyelt kérdés

Van egy fiú barátom, akit már több mint egy éve ismertem meg. Egy közös barátunkkal voltam, mikor összefutottunk vele, és ő kezdeményezte az ismerkedést. Eleinte nagyon lelkes volt, hetente 3-4szer rám írt facebookon, kéthetente fel is hívott, és hetente találkozni is hívott, szóval elég gyakran beszéltünk és találkozgattunk. Jó volt, de aztán összevesztünk egy apróságon, és nem kerestük egymást pár hónapig egyáltalán. Pár hónapja írt rám újra, azóta újra találkozgatunk, de sokkal ritkábban. Jó, ha hetente egyszer beszélünk picit facebookon, és felváltva írunk egymásra, már nem ő keres gyakrabban. Azóta fel sem hívott. Találkozni is felváltva hívjuk egymást. Tudok róla, hogy amíg nem találkoztunk, nagyon sokat változott, rengeteg új barátot szerzett és dolgozni is elkezdett suli mellett. Tehát érthető, hogy elfoglalt, de nekem hiányzik és már ott tartunk,h én gyakrabban keresem őt,mint ő engem... :( Legutóbb is én írtam neki,és bár beszélgettünk,de hamar elköszönt...habár mondta,h épp a barátjaival van sörözni, hát de akkor is.. Hülyén érezném magam,ha megint én keresném,főleg mert sztem érzi,h többet érzek iránta barátságnál és az olyan lenne,mintha rátapadnék. :D De akkor mégis hogy érjem el,h újra jóban legyünk,vagy most még jobban? Pedig 2 hete mikor legutóbb találkoztunk,nagyon jól éreztük magunkat és már örültem,h végre kezdenek alakulgatni a dolgok.

19/L


2014. jan. 12. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
ha az elején keresett, akkor meg tudta oldani? szerintem valamiért már nem vagy annyira érdekes a számára..az okát csak te tudhatod!
2014. jan. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért keresett jobban, mert akkor még volt ideje... most suliba jár, dolgozik 2 helyen is, és koleszos lett, rengeteg új ismerős, új barátok. Alig van szabadideje.
2014. jan. 12. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!