Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ez az alak milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ez az alak milyen benyomást kelt?

Figyelt kérdés

Jó testnek számít? Esetleg elmegy tőle a kedv?

Mi a véleményetek?

Min kellene változtatnom?


[link]


2014. jan. 13. 08:37
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Semmin! Esetleg dobd le a textilt! Jól nézel ki ;)
2014. jan. 13. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Nincs vele gond, nekem tetszik.
2014. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:

Most erre mit vársz?


Jó alakod van és pont. De ez csak egy dolog..:)

2014. jan. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Szia!


Sztem tök jó az alakod, mondhatni nagyon tetszik, leginkább az tetszik, hogy van rajtad egy minimális felesleg, ami sztem minden nőre kell.


Ruha amúgy egy kicsit érdekes, mintha nejlonba csomagoltad volna magad. :)

2014. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

A felső sima fehér pamuttopp, a nadrág ilyen hülye anyagú. Azért vettem ezt, mert a háttér sötét, és így nem folytam össze a fekete ruhában semmivel.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. jan. 13. 08:44
 6/28 anonim ***** válasza:
Min kell változtass? A kép élességén! Meg fehérneműben tutira meg tudnánk mondani milyen vagy!
2014. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Kép, kép oké, de tudni kellene a méreteidet! Hány centi magas vagy? Hány kiló? Mell bőség, + kosár méret, derék és csípő. Egy szivacsos melltartó azért sokat tud változtatni! És a fiú mindjárt meg is lepődik mikor oda nyúl.
2014. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Ne érts félre, nem bántásképpen írtam, így meg érthető is. Nah peace.
2014. jan. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
Valamint mikor veszitek már észre, hogy tükörben pózolva, inkább kapcsoljátok fel a villanyt, mert a vaku visszaverődik a lencsébe, és ilyen lesz a kép...
2014. jan. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Nem értettelek félre, semmi probléma :) Peace.


Derékbőséget nem tudok sajnos, de 163 centi vagyok, 55 kiló, és a mellméretem pedig 85/C.

2014. jan. 13. 09:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!