Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez igaz? Fiúk, férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz? Fiúk, férfiak, melyik a jobb?

Figyelt kérdés

[link]


Kort írjatok!


Mivel kicsit durvák a képek inkább így kérdezem: melyik jobb ezek közül:


1. [link]



2. [link]

[link]



2014. jan. 8. 18:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Ja. Régen a nők vonzóbbak voltak.


24-f.

2014. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
1. +5kg kb :) 23/F
2014. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
2. jobb nekem.
2014. jan. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Jó volna néha kicsit visszacsöppenni azokba az időkbe.
2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

1-est! + 3-4 kg és jó.

A 2-es nem kell.


Amúgy te húsosabb vagy igaz?

2014. jan. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Már megint savanyú a szőlő? :)
2014. jan. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
kb. olyan alakom van mint a 2-nak. de úgy tűnik az első a nyerő... nem?
2014. jan. 8. 19:00
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit megtévesztő, mert a sovány/vékony lányok egy hétköznapi nem feltétlenül előnyös pillanatban lettek lekapva. Míg a régebbi képek beállított, retusált fotók. Pl. ha a régebbi képeken látszanának a bőrhibák és nem ilyen bababőrű lenne mindegyik, akkor teljesen más benyomást keltenének.

Egyébként egy vékony, egy sovány és egy teltebb nő is lehet szép, ez inkább a formától, alaktól és az összhangtól függ.

2014. jan. 8. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A maga korában szerintem mindkettő jó. Annyira nem bírom ezeket az összehasonlítgatásokat, nincs két egyforma ember és egyébként sem csak a külső számít. Ilyen posztoktól hányni tudnék:

- [link]


Én hiszem azt, hogy mindenki szép a maga módján. Nem kell magunkat senkihez sem hasonlítani, hiszen Te Te vagy, ő pedig ő.

A sovány lányok is lehetnek szépek és a kövérek is. Persze az arany középút a legjobb, már csak az egészséged szempontjából is. Éppen ezért fontos, hogy sokat mozogj, táplálkozz egészségesen és szeresd önmagad, mert amíg önmagadat nem szereted, addig, hogy várhatod el mástól, hogy szeressen.


Persze itt nem az egoizmusról beszélek...

Lehet kicsit eltértem a tárgytól, de ezt váltotta ki belőlem ez a poszt


19/F

2014. jan. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alakra mindkettő nyerő. 21F
2014. jan. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!