Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álom az ex-el? Ez így nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álom az ex-el? Ez így nem oké! (? )

Figyelt kérdés

Lassan 7 éve kapcsolatban vagyok, az említett ex-el pedig még ez a kapcsolatom előtt voltam együtt. Igaz, első szerelem volt meg úgy mindenben az első...de vége, akkor anno lezártam a dolgot. Volt egy időszak amikor szinte rendszeresen álmodtam Vele, ami felzaklatott...S most megint Vele álmodtam, felriadtam és hirtelen azt nem tudtam, hogy most mi van...Ismét felzaklatott ez az egész...Én nem akarok Vele álmodni, de ezt nem én irányítom...


Más is volt hasonló cipőben? Ennyi év után?


L23


2014. jan. 13. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen , én pl. 3 év után is gondolok még rá
2014. jan. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Álmod az ember mindenfélét. Utána felkelünk az ágyból, máris a valóságban vagyunk. Amíg nem kelünk fel, azt se tudjuk mi van.
2014. jan. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy álom nem gáz.
2014. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az elmúlt 1 hónap alatt, szó szerint, minden kamu nélkül, nincs olyan éjszaka, hogy ne vele álmodnék. Volt már ilyen egyszer 4 éve karácsonykor, de akkor csak 1 hét volt.
2014. jan. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
nem kell parázni és nem kell mindenféle értelmet bele tuszkolni az egészbe. Az lenne a gáz, ha emiatt bemesélnéd magadnak, hogy a sors akarja vagy hasonló. Ne foglalkozz vele és elmúlik. Én is álmodtam már jópárszor exszel, olyankor megnézem FBn mi van vele és elmúlik utána.
2014. jan. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Igen, én is hasonlóképp vagyok..

27/F

Most van az, hogy kb. 4év telt el azóta, hogy az első igazi szerelmem, és kapcsolatom elmúlt.

Vele 5 évig voltam, és a mai napig 4 év után is havi min 1 alkalommal álmodok, és felriadok arra, hogy nagyon hiányzik és szeretném ha velem lenne..

Nagyon rossz érzés :((

2014. jan. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 PearlDiver ***** válasza:

Az álmok a tudatalatti tevékenység eredményei, de az életedet szerencsére tudatosan tudod irányítani :) Én is álmodtam már ilyet, elmeséltem a páromnak és jót nevettünk rajta.

Ha azt álmodom, hogy autóbalesetem van, akkor sem azon kezdek aggódni hogy jaj biztos meg fogok halni. Az agyad összerak mindenfélét az emlékeidből meg az érzelmeidből, amit éppen talál, pláne ha maradandó élményekről van szó.

24F

2014. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Engem az ijesztett meg, hogy nem az volt, hogy felébredtem és "oké, Vele álmodtam, na és..." érzés volt bennem, hanem zaklatott lettem, az álom valósághűsége miatt, plusz maga az ex miatt...(Arról nem is beszélve, hogy a párom mellett aludtam:/) Viszont azért sem értem, mert nem tartom Vele a kapcsolatot...Csak a szokásos üzik ünnepekkor, szüli-névnapkor...:/

De köszi, megpróbálok nem foglalkozni ezzel, az meg biztos hogy nem fogom azt hinni hogy ez egy jel vagy akármi, nem hiszek az ilyenekben ;)

2014. jan. 13. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!