Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SOS! Szerintetek mit tegyek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Szerintetek mit tegyek? Lehetünk még barátok?

Figyelt kérdés

Exemel kb 2,5 éve szakítottunk, én hagytam el őt, mert csúnya dolgokat csinált (nem részletezném, nem szidni akarom). Ő nehezen lépett tovább, kb 1 éve nem keres, előtte rendszeresen írt, hívott, hasonlók. Nemrég beszéltünk telefonon mert valaki "bekavart" és megadta egyikünknek a másik számát... A lényeg, hogy beszéltünk egyszer, aztán pár nap múlva újra és újra. Végül múlthét pénteken megállapodtunk, hogy ha lesz időnk beszélünk facebookon, ugyanis le vagyok nála tiltva. Azt mondta a napokban nem ér rá, de majd felold és ír ha lesz ideje.

Azóta nem jelentkezett, pedig úgy éreztem a hangján, hogy már nem esik nehezére haveri alapon beszélgetni... Sőt, ő ajánlotta fel hogy ha bármi gondom-bajom van, nyugodtan keressem. Illetve a páromról is beszéltünk, vele kapcsolatban is normális volt, több is, mint normális...

Nos, a véleményeteket szeretném kérni.

Egyrészt, szerintetek írjak rá egy sms-t, hogy várom a levelet? Vagy hagyjam?

Másrészt szerintetek lehetünk valaha barátok? Mert ugyan nem akarok tőle semmit, nem szeretem. De az az idő amit együtt töltöttünk, nagyon sok mindenre megtanított. És ugyan bántott a kapcsolatunk végén, úgy érzem sikerült megbocsátanom, már nem haragszom, nem fáj... És még mindig vannak dolgok amit velem kapcsolatban csak ő ért meg és vele tudok megbeszélni, mivel eléggé hasonlítunk.

Mit gondoltok?

20N,


2014. jan. 13. 13:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Felejtsd el, még haveri alapon is.

Az ilyenekből sosem sül ki semmi jó.

2014. jan. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hagyd nyugodni a dolgot, a barátsághoz is 2 ember kell.
2014. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!