Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Ha van egy fiú, aki tetszik, és heti 1-2x vagy akár többször is látjátok egymást, de nem vagytok ismerősök, csak látásból, legyen mondjuk a buszon, tehát tetszik a fiú, és szemeztek, meg összenéztek 1-2x stb, de semmi más, akkor ti meddig vagytok képesek várni a fiúra? Vagy egy idő múlva azt mondjátok, hogy ez besz.ri, mert fél kezdeményezni, és kiábrándultok belőle? Vagy kezdeményeztek? Az vonzódás kölcsönös.. Köszi előre is. 17F
2014. jan. 13. 16:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Esetleg a tökeid vakarászása helyett tipegj oda hozzá.
2014. jan. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Izé... ez nagyon nagy átlagba egy olyan 2 hónap max. Addig lépsz vagy mész. Szerintem (!!!)

Én sokáig megvagyok szóval vannak kivételek hogy tovább vagy sokkal kevesebb ideig.

2014. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1.: Ez nem a kérdésre volt válasz. Már elnézést amiért mertem kérdezni.
2014. jan. 13. 16:08
 4/16 anonim válasza:
lehetséges, hogy kezdeményezni fog, ha tetszel neki, hiszen sok kapcsolat indult már így. lehet tényleg beszari, de ha te nem akkor lépj te, de ne legyen annyira érezhető hogy hajtasz rá. szóval szerintem ne tartsd ezt a dolgot reménytelennek :)
2014. jan. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
az első válaszadónak : merem remélni hogy nagyobb szókinccsel rendelkezel ahhoz, hogy normálisan megfogalmazd a mondanivalódat! falra mászik az ember ettől!
2014. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Én nem várok rá, de ha ő nem jön, majd jön más.
2014. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Ez nem rólam szól. Csak egy kérdés volt, hogy ki mit gondol erről, és mit lépne hasonló helyzetben. :) De azért köszönöm az eddigieket.
2014. jan. 13. 16:11
 8/16 anonim válasza:
Ha tetszik neked, és ő is utal rá hogy te is bejossz neki akkor mért nem kezdemenyezel?! Nekem sose voltak fontosak az érzések, ha valakinek nem tetszem vagy nem mer kezdemenyezni, akkor én tovabblepek. Azt mondom: ez a fiu beszari, nem tudja miről marad le. Ennyi. Ez most elég durvan hangozhat de ez az igazsag
2014. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Én biztosan nem bírnám sokáig, szétvetne az izgalom, hogy beszélhessek vele. Hogy csak rám figyeljen. - Lassan kiismerem magam, és rájövök, hogy nekem a legfontosabb a figyelem... milyen fura. :D - Tehát én minden képen mellé ülnék, és megkérdezném, hogy melyik suliba jár, vagy merre megy. Esetleg ha megengedhetném magamnak, akkor én is leszállnék vele... Bár ez már kérdéses. De ha jól látom, már 17 vagy. Elhívhatnád valahova az illetőt... ;)
2014. jan. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mondom nem rólam szól. Mondjuk részben igen, de felesleges rajta erőlködni is, én csak arra voltam kíváncsi, hogy ilyenkor egy lány mit gondol. Mondjuk körülbelül azokat írtátok, amiket gondoltam. Nagyjából.. :)
2014. jan. 13. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!