Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Hogy reagálnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogy reagálnátok, ha megtudnátok, hogy tetszetek egy lánynak, aki nektek nem jön be?

Figyelt kérdés
2014. jan. 13. 18:03
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
nem foglalkoznék vele
2014. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%
Sehogy, békén hagynám, mert nekem nem tetszik. Ha nyomul, elkerülöm, ha nem tudom elkerülni sem, akkor 4 szem közt megmondanám neki h bocs de nem.
2014. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Valószínű, hogy nem örülnék. Csak az a kérdés, hogy miért nem jön be? Ugyanis az ember képes néha olyan dolgokon is változtatni, amin nem is gondolkodott volna!


Ha tehát a lány úgy viselkedik vele, hogy az túlzottan jólesik a fiúnak, akkor még az is lehet, hogy hozzászól, esetleg elmennek együtt valahová. Szóval valahogy meg kell, hogy nyerje a szimpátiáját. Nem lehetetlen, csak egénenként változik, hogy ki mit tud adni és annak a fiúnak ez megfelel-e.


44/F

2014. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

honnan tudod, hogy nem jösz be neki

kerek perec kimondta?

2014. jan. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nem mondta ki, de biztos nem tetszem neki :(
2014. jan. 13. 18:11
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

na jó de ezt mégis miből gondolod?

hidd el ha beszélnél vele erről megkönnyebülnél, mindegy mit válaszolna

2014. jan. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 joci 2000 válasza:
100%
Nekem már volt ilyen de nem foglalkoztam vele de olyan is volt ,hogy megváltozott a véleményem. :)
2014. jan. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem biztosan felkeltené az érdeklődésem!

Egy nagyon ronda lány egyszer bepróbálkozott, hát ugyan letiltottam Facebookon, hogy ne zaklasson, és azóta sem beszéltem vele, de rendszeresen meglesem a képeit Facebookon. De hiába, sajnos annyira vállalhatatlan, hogy sehogy sem tudom rávenni magam... :D

De volt másképp is, kicsit molett testalkatú csaj kezdeményezett, aki nekem eleinte teljesen közömbös volt, ugyanis nekem a vékony lányok jönnek be. Aztán megismertem, megtetszett, sajnos viszont ebből sem lett semmi... :/

2014. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem a közelmúltban egy nálam fiatalabb lány rákérdezett, hogy járnék-e vele. (22 vagyok, Ő ~17)

Visszautasítottam. Valójában tetszene, ha a külsőség számítana, de a személyisége miatt mondtam, hogy nem. (meg akkor épp másba voltam beleszeretve)

Mikor megkérdezte miért, azt mondtam, hogy mert már van valaki akit szeretek. Ez igazi is volt, szóval nem hazudtam, csak a másik felét elhallgattam.

(nem szeretem a hangos, harsány lányokat akik tojnak mindenbe bele, csak a szórakozás a lételemük és persze nem tűnt épp hűséges típusnak sem)

2014. jan. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
61%
Én voltam ilyen helyzetben...semmi nem történt én nem foglalkoztam vele, ő meg túl félénk volt ahhoz hogy nyomuljon. End of story.
2014. jan. 14. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!