Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok, és beleszerett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, és beleszerettem egy 29 éves férfibe. Nem régóta ismerem, de nagyon tetszik, és néha úgy érzem, hogy talán én is tetszem neki. Hogy tudnám felkelteni az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Az illető szingli, tehát semmiféle erkölcstelen dolog nincs ebben. Azt hiszem. :)

2014. jan. 13. 21:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy tetszel neki?
2014. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hiszed vagy tudod, nem mindegy. Tudod ahogy az sem, hogy ön egy tetű, vagy egyöntetű.
2014. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Mégis mit akarna egy felnőtt férfi egy kislánytól?

Egy dolgod van ami érdekelheti a tested..

2014. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Ó ne csinálj már hülyét magadból te is légyszives, az egyik lány akit szerettem, és szűz volt lefeküdt egy 24 éves palival, és otthagyta. Hülye lotyó azt hitte hogy lesz is valami annyi korkülönbség között, pedig én nem csaltam volna meg őt soha! 17/F
2014. jan. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#4 es voltam, amúgy a csaj is velem egyidős.
2014. jan. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mit vársz 4-es,ezek mind "érettebbek a koruknál" és mindent jobban tudnak..
2014. jan. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Onnan gondolom, hogy mikor egy légtérben tartózkodunk (ugyanis ez minden pénteken így van, mert ugyanott dolgozok, ahol ő), akkor viszonylag sokat dumálunk, meg észrevettem, hogy sokszor néz, mikor úgy gondolja, hogy nem figyelem. Mindig mosolyog rám, meg segít. Meg sokszor kacsintgat rám. Múltkor felajánlotta, hogy ha jobb idő lesz el visz motorozni. Szóval nem tudom. Úgy érzem, hogy nem vagyok semleges neki ..

Második válaszolónak meg: :) -> Biztos vagyok benne, hiszen júniusban már 18 leszek.

2014. jan. 13. 21:51
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy milyen a srác. Azt is tudom, hogy talán többre nem is kellenék neki. De mégis annyira vonz, hogy nem tudom elmondani. Igazából nem vagyok szűz (surprise) szóval nem bánnám meg a dolgot. De amúgy tök bírom, hogy sokan általánosítanak. :) Mármint ilyen dolgokban, hogy minden velem egykorú lány egyforma buta kis tini liba.. Nem mondom, hogy érettebb vagyok az átlagnál, de hogy merőben más, az biztos.
2014. jan. 13. 21:54
 9/13 anonim ***** válasza:

Ja,minden lány merőben más..


De kezdhetted volna azzal hogy a csak szex is jó..

Akkor ciciket fel.

2014. jan. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ezt a mást úgy értem, hogy nem igazán szeretek / tudok barátkozni. Különc vagyok, és sosem azt csinálom, amit bárki elvár tőlem. Szóval kilógok a sorból elég rendesen. Ami ugye a legtöbbször a legtöbbek szerint nem jó dolog ..
2014. jan. 13. 23:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!