Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmomban félmeztelenül csókoló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Álmomban félmeztelenül csókolóztam egy lánnyal. Én is lány vagyok. Valami gáz van velem?

Figyelt kérdés
van barátom is, akit nagyon szeretek és elég kellemetlenül érint ez az álom. smároltam már lánnyal de ő a legjobb barátnőm és amúgy is részeg voltam. meg párszor mozdultak rám leszbik is de eszembe nem jutott volna bármit is csinálni velük. taszít ez az egész úgyhogy nem értem:/

2014. jan. 14. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden emberben van egy kis bi hajlam lehet h nem vagy az de mivel benned is megvan az agyad eféle álmokat képez
2014. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Örülj a szép álomnak!
2014. jan. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy veled valami baj van,vagy lesz, mert én sohasem álmodtam , hogy férfival csókolózom.
2014. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
egyébként tök boldognak éreztem magam, sütött a nap, zöld volt minden és olyan volt, mintha saját magam találtam volna meg valakiben
2014. jan. 17. 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!