Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utána jártatok?

Figyelt kérdés

Az a kérdés foglalkoztat, hogy ha valaki valakinek az exe, és valamiért jelentkezik a másik embernél miért hiszik azt hogy rögtön kapcsolatot akarna? főleg úgy, hogy mindkét ember foglalt.

Senkinek nincs az életében olyan momentum és sosem volt, hogy valamiért,valami ügy kapcsán, valamivel kapcsolatban jelentkeznie kellett a másik érdekében?

Ez már nem az első ilyen amit olvasok, és el vagyok hülve:D vagy ennyire korlátok közt élnek ezek az emberek?

Meghalhat, születhet bárki, bármikor, hirt kaphat stb. Egyszóval ezer dolog lehet ami miatt egy felnőtt ember keresi a másikat..Szóval nem értem ezt a hozzáállást, bizonyára én vagyok ennyire maradi:D


2014. jan. 14. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért zavaró ez másoknak, mert nem bíznak a párjukban, tehát nem olyan még a kapcsolatuk.


Én olyan kapcsolatban élek, ahol nem zavar. DE az elején zavart! Akkor még nem voltam szerelmes, nem bíztam a barátnőmben annyira, mint ahogy most teszem.

2014. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Exek általában nem keresik egymást szakítás után, csak ha megmaradt a jó viszony. Ha csak úgy a semmiből felkeresné egyik a másikat, az furcsa lenne.
2014. jan. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2 Igen fura, de nem utasítanád el, hanem alapból meghallgatnád. Ez a nyilt egyenes és természetes reakció egy olyan embertől aki egykor hozzád tartozott.

Szerintem, de lehet én tudom nagyon rosszul a mai divat szerint:D

2014. jan. 14. 16:10
 4/5 Költőnő? ***** válasza:

Ha ex, tényleg EX, semmi kifogásom.

Ha bízom az emberemben, akkor bízom.

Én is több exemmel vagyok jóban vagyok jóban, mint ahánnyal nem, hisz volt olyan életszakaszom, mikor az életem része volt és jobban ért ezt-azt.

2014. jan. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

De az nonszensz,, hogy meghallgatás nélkül kombinálunk ezerrel, hogy hű ha biztos kapcsit akar stb.Aztán az is lehet, hogy csak én vagyok egy csodabogár.

Aztán az is lehet, hogy ez a szerencsétlen aki beszélni akart a másik emberrel, egy hitelmegoldást akármit, van egy másik gyereke vagy bármi:D


Döbbenet.

2014. jan. 14. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!