Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Veletek fordult már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek fordult már ilyen eset? Ha igen mit csináltatok? (lent)

Figyelt kérdés
régebben szerelmes voltam egy oszt.társamba és ezt ő is tudta. Most már semmit nem érzek iránt és nemrég összejött az egyik barátnőmmel, aki már régóta szerelmes volt a srácba. És most hogy összejöttek őszintén örülök az egésznek. De most megtudtam h egy oszt.társam szerelmes belém. Ên meg erre nem tudtam neki mit mondani. Mert én nem érzek iránta semmit de nem akartam megbántani...

2014. jan. 14. 16:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért kellett leírnod, hogy volt az a srác? :D Mmint így kérdés alapján mért nem volt elég annyi, hogy:

"megtudtam h egy oszt.társam szerelmes belém. Ên meg erre nem tudtam neki mit mondani. Mert én nem érzek iránta semmit de nem akartam megbántani..."

Amúgy meg mond el neki

2014. jan. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én sem értem minek a sztori első fele. Lehet, hogy csak mesélős hangulatában volt a kérdező :D
2014. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát vagy megbántod, vagy neked lesz -úgymond- sz.r
2014. jan. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi valaszoktat, és most már én sem tudom miért kellette sztori első fele, de köszi a megértést...:) am sztem csak azért itrtam mert most annyi minden összejött, hogy egyszerűen csak le akartam írniXD
2014. jan. 14. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!