Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg első csókra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg első csókra? /speciális eset/

Figyelt kérdés

Színdarabba szerepet kaptam, és kell csókolóznom egy számomra közömbös sráccal. Tudom, színpadi csók (nem nyelves, kb csak szájrapuszi) de mivel még sose csókolóztam, ezért nem örülnék ha olyan lenn az első, akit nem is szeretek...

Van egy srác, nagyon jóba vagyunk (kicsit idősebb nálam, de ez nem érdekel minket). Hogyan tudnám megkérni, szépen fogalmazva?:)

Csak értelmes válaszokat, mert tényleg fontos nekem...



2014. jan. 6. 21:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd meg neki egy az egybe... örülni fog neki hidd el.
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
flörtölj vele, kerülj hozzá közel, nézz mélyen a szemébe. ;)
2014. jan. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már flörtöltünk csomót az előző előadások alatt, tehát az alap meglenne, csak bátortalan vagyok... Oké, félrehívom elmondom neki a szitut és akkor mondom "Szeretném ha te lennél az első" ? annyira félek :/
2014. jan. 6. 21:17
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Azt ne mond neki h te lennel az elso csak lazan mond meg neki h inkabb neked adnek szajra puszit mint az xy mert ot nem csipem veled meg joba vagyok... Ennyi :)
2014. jan. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De akkor meg néz, hogy miért pont most... Nem tisztább, ha elmondom neki hogy ő lenne az első? :) bocsánat, nagyon félek..:D ha minden igaz szombaton, vagy vasárnap lesz rá alkalmam...:
2014. jan. 6. 21:25
 6/15 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad úgy mond el neki. Én örülnék az ilyesminek. Mond meg neki, hogy csókolóznod kell színpadon, de az első csókot azt olyannal szeretnéd aki iránt érzel is valamit... ki fog ugrani a bőrégből örömében :)
2014. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ha nem állna kötélnek a srác, keress meg majd én megcsókollak:)
2014. jan. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek!:) Majd értesítelek, ha nem jött össze..:D
2014. jan. 7. 15:42
 9/15 anonim ***** válasza:
sikerült?
2014. jan. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Félrehívtam és azt mondta oké, majd egy romantikusabb alkalommal, ne itt az öltözőbe... Aztán még aznap megbeszéltük hogy másnap találkozunk, de nem volt jó neki az időpont végül.. Ma van egy hete, hogy kb nem is beszéltünk, mert sms-mre meg face-s üzijeimre nem nagyon válaszol... Dolgozik, szóval valószínűleg elfoglalt... Majd kiderül még:)
2014. jan. 20. 14:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!