Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen testalkatod van? És a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatod van? És a neked tetsző testalkatok milyenek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 14. 18:08
1 2 3
 1/21 Mr. Truth ***** válasza:
Picit mackos az alakom és az a női test jön be amelyik annak a lánynak van aki tetszik nekem. :)
2014. jan. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy értem az ellenkező neműn milyen testalkat tetszik.
2014. jan. 14. 18:10
 3/21 A kérdező kommentje:
Rendben,akkor érthető volt a kérdésem.:D Köszi a választ!
2014. jan. 14. 18:11
 4/21 anonim ***** válasza:

Én kicsit husisabb vagyok, de nem eltúlozva :D Nekem fiúknál bejön a mackósabb alkat (egy kicsi poci is sőőőőt *-* kevésbé érzem magam feszélyezve :D) de az izmos is természetesen nem a túlságosan kigyúrt csak az erős fiúk !

17/L

2014. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
magas vagyok és vékony, ezt férfiak esetében is elvárom, nekem ez az esztétikus.
2014. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Vékony vagyok, és az átlagos testalkatú pasik tetszenek. Lehet vmi pocija, az nem baj, de ne hájas, és ne olyan vékony mint én!
2014. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
én nagyon vékony vagyok és a vékony/karcsú/sportos csajok jönnek be akik velem egymagasak vagy alacsonyabbak.
2014. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Átlagos a testalkatom, magasságra kicsit átlag alatti és az alacsony vékony vagy átlagos testtömegű lányok jönnek be.
2014. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Mr. Truth ***** válasza:
A 4 es lánynak üzenem hogy szingli vagyok. :))
2014. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

en inkabb szalkasabb tipus vagyok,bar mar kezdödik a sörhas :) es az ilyen testalkatu nök jönnek be


[link]


[link]


24/f

2014. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!