Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom hol kéne kérdeznem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hol kéne kérdeznem úgyhogy itt kérdezem?

Figyelt kérdés
egyik barátnőm huga (14 éves) azt kérdezte tőlem, hogy normális e h a mellénél a bimbóudvara megvan de maga a mellbimbója nincs még meg, csak ha forró vízbe fürdik akkor látszik... és azt kérdezte h ez normális? én erre nem tudom mit mondjak.. segítsetek pls!

2014. jan. 14. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
igen, sok nőnek nem áll ki a bimbója csak ha izgatják vagy erős ingerek érik. És lehet, hogy ez később sem lesz másként.
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
amolyan "csúcsos" melle van igaz? Van ilyen melltípus amelyiknek alapból nem, csak interakcióra emelkedik k ia mellbimbója. Semmi gond nincsen vele.
2014. jan. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
szóval ez teljesen normális? nem akartam már mondani a lánynak h nekem is ilyen mert nekem ez elég kínos.... őt nem zavarja de engem igen... olyan természetellenesnek tűnik.... és ez nem fog megváltozni?
2014. jan. 14. 21:33
 4/7 anonim ***** válasza:
normális hogy változik e az más tészta
2014. jan. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én már elég rég voltam tini és nekem is ilyen a mellem.

Szerintem nagyobb az esély, hogy már nem változik, de a nők harmada ilyen mellű.

2014. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Költőnő? ***** válasza:
ha még érésben és fejlődik, változhat, de ha nem: akkor sincs semmi gond vele.
2014. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oké köszönöm :) ez az én önbizalmamat is kicsit nyugtatja és ő is választ kapott a kérdésére
2014. jan. 14. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!