Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A volt barátom titokba készéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt barátom titokba készétette rolam aktképeket és felrakta chat.hu-ra engedélyem nélkül. A bírosági tárgyalás alatt a pszichiátrián voltamkorházban és atárgyalásokon gyogyszeres kezelés alattáltam. A volt barátom ezértő mit fogkapni-e büntetést?

Figyelt kérdés
2008. júl. 16. 23:42
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%
úristen ez aztán nem semmi...ha a barátod nagykorú, sztem akár le is csukhatják. de egyébként szerintem pénzbírságot fizet. (megjegyzem, én nagyon durva büntetést szabnék ki rá)
2008. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Fog hát! Sértette a személyi jogaidat! Már bocs...de az ilyen szemét köcsög megérdemli a jó nagy büntetést! Kell neked egy jó ügyvéd, mondj el mident, hogy pszichiátrián voltál... Remélem jobban leszel, ez a szemét meg megkapja a magáét, hogy ilyen képeket rakott fel rólad!

Nemtom milyen a helyzet, de vagy pénzbirságot kap vagy lecsukják egy időre-pár év.

2008. júl. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
27%
linket
2008. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
16%
az biza! LINKET AKARUNK!!! Egyébként, honnan tudjuk,hogy nem kamukérdés-e?
2008. júl. 17. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Azért érdekelne, hogyan csinált TITOKBAN aktképeket?
2008. júl. 17. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
73%
Nekem elsőre az jutna eszembe hogy meztelenül aludt mellette és akkor fényképezte le őt.
2008. júl. 17. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:
84%

ha nem is titokban csinálta, a csaj beleegyezése nélkül akkor sem lehet fent a neten.


remélem, hogy egy szép összegű kártérítést ítél meg neked a bíróság.

2008. júl. 17. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
43%
Csak nehogy elmenjen a maradék eszed is attól hogy látott pár perverz tizenéves srác meztelenül és esetleg kiverte rád! Bár az a maradék sem lehet sok ahogy elnézem... A 8 elemi megvan? mert nagyon törni magyar nyelv!
2008. júl. 17. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
25%
a chat.hu-ra h lehet felrakni?mert ott csak beszélgetni lehet,nem?
2008. júl. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
81%
A bővített profilban ott vannak a képek, baszki!
2008. júl. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!