Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan lány aki gyúrna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány aki gyúrna?

Figyelt kérdés

Részletesebben... alapvető klisé, hogy legyen a férfi erősebb... stb...

Az érdekelne, hogy a lányok hogyan látják, van aki simán bevállalná h gyúr, v erősebb a parnerénél, kondizik, stb...

Hogy erősebb a pasijánál?

Van aki vállalja? Van aki vállalná ha nem félne a véleményektől?

Van aki ilyen?

Van aki ilyen lenne?



2014. jan. 14. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Én most kezdtem el kondiba járni és nem csak kardiózók, ahogy a legtöbb csaj, hanem súlyokat is emelek.


Nem vagyok erősebb a barátomnál, mert ő is sportos és így mindketten erősek vagyunk. Hasonlóan erősek vagyunk, de a biológia az ő pártján áll.:) Ő teste azért megint máshogy fejlett, mint az enyém... ez így egészséges.


Viszont,ha nem vele járnék és olyan barátom lenne, akiben annyira nem bízok meg direkt erre mennék, hogy erősebb is legyek nála. Sajnos elég bizalmatlan vagyok és szeretem, ha nálam a fizikai erő.

2014. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyúrunk vazze
2014. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

erőnléti edzéseim vannak. És elég edzett a testem. Eddig 2 párkapcsolatomban is én voltam az erősebb.

Én felvállalom. :D


(de ennek köze sincs a gyúráshoz)

2014. jan. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a véleményt! :)
2014. jan. 14. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Én elég izmos vagyok egy átlagos lányhoz képest és a mai nyeszlett pö..csökhöz képest is. Azonban egy minimálisan edzett és sportos sráchoz képest teljesen normális, vékony az alakom.


Általában szokták szeretni a fiúk a testem, de én ezt leginkább magam miatt csinálom, én így tetszek jobban magamnak egy picit izmosan.

De én nem akarnék nálam vékonyabb/gyengébb sráccal járni, ott számomra megszűnne férfinak lenni, szóval ebből a szempontból a közvélemény nem érdekel, mások véleményére amúgy sem adtam soha túl sokat.

2014. jan. 15. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. febr. 2. 20:23
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
Van olyan lány aki kúrna?
2014. ápr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!