Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hány darab melltartónak kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány darab melltartónak kell lennie egy nőnek és mennyi használat után kell kimosni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 14:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
Dehogy szórakozok. Ez egy eget rengető kérdés, végülis!
2014. jan. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
28%
Majd ha lesz pici csecsemőd és szoptatni fogod,gusztusos lesz a 3-4 napos melltartóból a bepállott melledet a babának adni...
2014. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:

ha egy fehérneműt nem igénytelenség 3 napig hordani én el is adom a mosógépem

mit nekem hogy 1-3 hétig hordok egy nadrágot, fehérneműt is csak 3-5 naponta cserélnek az "igényesek" simán lehetek én is igényes mert nem ér a popómhoz ott van a nadrág alatt a boxerem amit még csak 3 napja hordok szóval még 2 őt kibír

2014. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
47%
Lehet úgy cserélnek bugyit is, hogy első nap rendesen felhúzzák, másnap kifordítják és úgy veszik fel. :D Elvégre az a fele nem volt közvetlenül fenékközelben :D
2014. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
Mellesleg a mell alatt is kipirosodhat,begombásodhat.Megelőzhető a megfelelő higéniával és tiszta melltartó viselésével.
2014. jan. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
0%
azt mondom csak hogy túl sok a pénzetek! majd ha nem lenne annyi, akkor ti is meggondolnátok, hogy hány napig mit használtok, és mennyi vizet fogyasztotok, ja és nem is csak az miatt, de ha koszos akkor alap hogy megy a szennyesbe, de egy nap alatt ha nem csinálok semmit kb amiben megizzadnák mi baja lehetne? reggel is mosakszok este is fürdök...
2014. jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
46 Szegény ember is tiszta és igényli a tisztaságot.
2014. jan. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:
én tiszta vagyok!! nagyon is!
2014. jan. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
Szegény emberke spórol a mosószerrel, vízzel és árammal, mert nem olcsó mulatság.
2014. jan. 15. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
Biztosan mi vagyunk a "hülyék",hogy fontos nekünk a komfort érzet,amit a tiszta fehérnemű nyújt...
2014. jan. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!